Čím väčšie uši, tým budete dlhšie žiť?

Čím väčšie uši, tým budete dlhšie žiť?

Pozerajte sa na ne nielen spredu, ale aj zboku. Už starí Číňania verili, že čím sú väčšie, tým dlhší život vás čaká.

Ako zistím ich veľkosť?
Všímajte si veľkosť svojej tváre od vrchu čela po koniec brady. Postavte sa pred zrkadlo. Koľkokrát sa do dĺžky vašej tváre zmestí veľkosť ucha? Ak 2- až 3-krát, patríte k ľuďom s veľkými ušami. Ak do dĺžky svojej tváre vtesnáte uši 6- až 7-krát, máte ich malé. Všetko medzitým, teda 4- až 5-krát, sa považuje za normálne ucho.

VEĽKÉ uši
Ste majiteľkou väčších uší? Buďte na to hrdá! Ľudia s veľ- kými ušami majú kreatívne myslenie, tvorivého ducha, sú odvážni a milujú dobrodružstvo. Vedia iných nadchnúť pre nové veci, majú silnú akcieschopnosť, sú cieľavedomí, ochotní prevziať vedenie a sú vytrvalí. No ak sa dostanete do statusového prostredia, respektíve do prostredia, ktoré sa pridržiava morálnych a hodnotových zásad, máte tendenciu uzatvoriť sa do svojho vnútorného sveta.

MALÉ uši
Ani vy nemusíte smútiť. Pravdepodobne ste hĺbavá, obozretná v konaní i v správaní. Prv než čokoľvek urobíte, najskôr zvážite všetky za a proti. Ste skôr introvert, jemnocitná a veľmi snaživá. Nerada riskujete, potrebujete bezpečie a istotu. Niekedy ste však prehnane emotívna a ľahko sa dáte zmanipulovať. K svojim blízkym ste však tolerantná, taktná a láskavá.

NORMÁLNE uši
S vami sa nik nenudí, ste také slniečko. Kam vstúpite, prinesiete energiu a dobrú náladu. Máte optimistický prístup k životu, ste spoľahlivá a dôkladná. Vysoká miera pre precíznosť a detail vám dáva predpoklad doviesť veci do úspešného konca. Ste perfekcionistka. Máte potrebný rozhľad, ste srdečná, súcitná a väčšinou dosiahnete úspech.

Pri ušiach si všímajte aj ich šírku, okrúhly tvar alebo hranaté línie. O úzkych ušiach hovoríme, ak je ucho úzke v najširšom hornom mieste. Ľudia s úzkymi ušami sú sebavedomí, majú pevnú vôľu. Sú však tvrdohlaví a sebeckí. Ich spôsob života je dosť egocentrický, správanie odmerané a povýšenecké. V správaní sa prejavujú neviazane až žoviálne.

Každý deň až do smrti kresliť? Musíte, ak máte nábeh na túto chorobu!

Ušné abnormality:

NEROVNOMERNÉ UŠI
Máte jedno ucho väčšie alebo vyššie ako to druhé? Títo ľudia majú život plný zvratov a nepredvídateľných udalostí. Nedokážu sa udržať na uzde a sú dosť labilní. Žijú extrémny život a radi podstupujú riziko. Emočne sa uzatvárajú a tak si vylepšujú realitu a budúcnosť.

ODSTÁVAJÚCE UŠI
Ľuďom s takýmito ušami nezáleží na tom, čo si o nich druhí myslia, nedokážu sa prispôsobovať štandardom, sú nezávislí a často počujú iba to, čo chcú.

PRIĽAHLÉ (PLOCHÉ) UŠI
Ich majitelia potrebujú niekam patriť, sú prispôsobiví, pokojní, uvážliví, vedia veľmi dobre počúvať. Sú taktní, citliví, zhovievaví a dokážu sa prispôsobiť akejkoľvek situácii.

Autor: red
Foto: Shutterstock

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Choroby"

Poradňa