Čo sa oplatí za polovicu? Vo výpredaji hľadajte klasiku, eleganciu i retro, nie trend

Čo sa oplatí za polovicu? Vo výpredaji hľadajte klasiku, eleganciu i retro, nie trend

MIDI
Lady look je ikonický

Dĺžka po lýtka bude vždy sexi. Šaty, sukne aj nohavicové coulottes majú niečo do seba. Povýšia váš módny štýl na „first lady“.

KLASIKA
Elegancia nestarne

Klasické dĺžky, strihy, farby a vzory pristanú každej postave i veku. Tvoria nadčasový štýl, takže ani po sezóne nepodliehajú skaze.  

PLISÉ
Retro vzhľad je sexi

Móda sa stále vracia a oživuje rokmi overené siluety, materiály i techniky. K nim patrí typicky ženské plisé, skladanie, vrapovanie.

PÁSIKY
Pruhy sú večne mladé

Pestrofarebné pásiky vydržia v šatníku zopár rokov. Sú také veselé, že nemajú žiadnu sezónu a najnovšie sa nosia aj v zime.

BODKY
Sú dievčenské aj dámske

Móda ich považuje za klasiku, retro aj trend. Znamená to len jedno: s bodkovanými šatami, topom a s kabelkou nikdy nebudete out.

RETRO vzory
Nebojte sa nostalgie

Dezény minulých dekád majú v sebe niečo zo starých filmov, ktoré sa vám nikdy neprejedia. Sentiment patrí k žene tak ako podpätky a rúž.

OBLEK
Feminizmus nie je out

Pôvodné nohavicové kostýmy sa na jar prevtelili do dámskych oblekov. Kultivovaný minimalistický vzhľad im veští dlhú módnu životnosť.

BLEJZER
Sako tu bude navždy

Tento módny čarodejník sa hodí k všetkému a na všetky príležitosti. Elegantne schová to, čo netreba vidieť a ako bonus pridá eleganciu.

Autor: mh
Foto: BODEN, NEXT a archív značiek

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Nakupujeme"

Poradňa