Reakcie muža, keď zistí, že ste mu "zahli"

Reakcie muža, keď zistí, že ste mu "zahli"

S neverou má skúsenosti každý druhý pár. Je to strašidelná štatistika, ale podvádzajú ako muži, tak i ženy. Neveru sa však dá dokázať skôr ako dokážete vernosť. Je to paradox, ale platí. Nevera je možná u kohokoľvek, aj u vášho manžela, ktorý má oči iba pre vás. Pri nevere nastáva akýsi skrat, keď človek rozmýšľa buď pudovo alebo vedome a chce sa pomstiť svojmu partnerovi.

Poníženie
Ako však prijímajú svoju porážku muži, keď je im partnerka neverná? Hoci je nevera bežná vec a mali by byť na ňu pripravení, vedia byť doslova zdrvení. U mužov totiž platí, že neverou ich žena totálne ponížila a znemožnila. Ak je muž podvedený, obyčajne nezvykne žene nikdy odpustiť.

Stráca k nej dôveru, je to začiatok konca vzťahu. Fatálnou chybou je, ak sa žena k nevere prizná. Aj keď sa jej to môže zdať na prvý pohľad ako jediné riešenie, aby sa očistila, jej muž bol predsa vždy tolerantný, ale toto vám len tak neprejde. Verte tomu" Neverníci bývajú väčšinou ľudia, ktorí sú vo svojom vzťahu nešťastní. Čo nám chýba, keď podvádzame mužov? Jeho záujem o nás, naše pocity.

Ak sa žena cíti nešťastná vo vzťahu, začína uvažovať nad novým mužom, ktorý by jej všetko uvedené doprial. Kto by dokázal mať vzťah bez konfliktov? To snáď ani neexistuje. No ak sa vám podarí vybudovať si s partnerom úzke duševné spojenie, akúsi intimitu, ktorú budete medzi sebou cítiť za každých okolností.

Ako sa cíti muž po nevere?
Prvých päť minút vraj po nevere ženy cítia hnev a chcú sa chlapovi pomstiť. Hnev prechádza do sklamania. Chcú sa muži po nevere hneď rozchádzať ako ženy? Závisí to od toho, ako veľmi im na žene záleží. Muži vedia skôr neveru odpustiť ako my. Nie všetci chlapi sú však takíto mierumilovní. A nie je im všetko jedno. Mnohí sa nevedia zdržať a manželku dobre "vyobšívajú". Páni, ale pozor, ak žena podvádza, muž jej venuje málo pozornosti. Dávajte si na to pozor!

Autor: Lena

Mohlo by vás tiež zaujímať...

Nevera je slovko, ktoré po troche straší každého z nás, ale čo potom, keď k nej naozaj dôjde? Partner vám zahol a teraz prichádza dilema - odpustiť alebo neodpustiť? Hoci konečné slovo máte len a len vy, prejdite si s nami situácie, ktoré za odpustenie stoja a ktoré zase nie. 

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Rodinný život"

Poradňa