Črty tváre vás prezradia: Odhalili sme povahu podľa nosa

Črty tváre vás prezradia: Odhalili sme povahu podľa nosa

Stačí sa dobre zadívať do tváre druhého človeka a jeho nos o ňom povie aj to, čo nechce. Ale pozor, aj váš noštek vás raz-dva prezradí. Radí odborníčka na neverbálnu komunikáciu Nora Lauková.

Nos prezrádza hlavne peniaze, zdravie a šťastie. Veľký nos symbolizuje činorodosť, temperament, dobré zdravie, veľkú ctižiadostivosť a moc. Ako na to? Pri nose si všímajte najmä jeho šírku, dĺžku, chrbát od nosného mostíka po jeho špičku. Dôležitý je aj žliabok pod nosom, ktorý ho spája s ústami. Prezrádza, ako veľmi sme príťažliví a aká silná je naša sexualita. O čo je výraznejší, širší a hlbší, o to ste zmyselnejšia.

ŠIROKÝ nos

Prezrádza ambicióznosť a šťastie. Ak je chrbát/mostík nosa široký, človek rýchlo koná aj rýchle napreduje. Títo ľudia znesú obrovskú záťaž. Ak máte nos široký v koreni, teda v mostíku, a ešte sa zväčšuje, najlepšie fungujete pod časovým stresom a máte pevné zdravie. Len tak vás niečo nezlomí. Ste spontánna, výkonná, ale aj netrpezlivá, milujete pozornosť, ste zmyselná a občas aj veľmi energická. Dobre pracujete pod tlakom.

VEĽKÝ a DLHÝ nos prezrádza úspech
Veľké nosy súvisia s mocou a úspechom. Títo ľudia túžia po moci a často ju aj dosiahnu. Majú sklon napredovať za každú cenu, aj keď úspechov a neúspechov zažijú v živote pomerne dosť. Za výkyvy šťasteny si však často môžu sami. Majú prirodzený talent na vodcovstvo a sú ideálni na riadiace pozície. Samozrejme, treba brať do úvahy aj ostatné črty tváre, napríklad výraznú čeľusť či dobre vyvinuté lícne kosti. Ľudia, ktorí majú aj ryhu na nose či rozštiepenú špičku nosa, majú rozporuplný vzťah k dobrým veciam v živote. To im často bráni uvoľniť svoje skutočné pocity. Majú však jedinečný pohľad na život a práve oni prichádzajú s najoriginálnejšími nápadmi.

MALÝ nos prezrádza spoločenskosť a zmysel pre humor
Ľudí s malými nosmi ich okolie zbožňuje. Sú príjemní a majú zmysel pre humor. Ak máte malý noštek, je pravdepodobné, že s inými sa snažíte za každých okolností dobre vyjsť, ste veselá a nepokazíte žiadnu zábavu. Dobré pracovné prostredie a kolektív je pre vás alfa-omega. Netúžite byť stredobodom pozornosti, ste usilovná, výkonná a tvrdo pracujete.

Ako dlho pred meraním tlaku treba odpočívať? 

Nosové dierky
Mnohí odborníci na čítanie tváre považujú nosové dierky za znak toho, ako dobre pracuje človek s osobnou energiou. V starovekej Číne nosové dierky poukazovali na to, ako ľudia dokázali hospodáriť s peniazmi či a koľko vedeli zarobiť i ušetriť.

Autor: red
Foto: Shutterstock

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Choroby"

Poradňa