Dídžej hraj! Britská premiérka to zase roztočila na parkete, dojme vás aj pobaví! (VIDEO)

Dídžej hraj! Britská premiérka to zase roztočila na parkete, dojme vás aj pobaví! (VIDEO)
14 fotiek v galérií

Britská premiérka Theresa May (62) si zase raz získala srdcia hudobných fanúšikov. Roztočila to na hity legendárnej Abby na britskom Henley Festival.

VIDEO: Theresa May vs. Abba

 

Vstupenky na známe podujatie stoja 135 libier a stále ešte druhá najmocnejšia žena Británie si to tam (ako obvykle) poriadne užila. Samozrejme, tým vzápätí tradične nakŕmila aj médiá a internetový obsah. Užívatelia stránok už vymýľajú sériu nových givo, meme, a paródií na političkino sympatické "dovádzanie".

VIDEO: Na konferenciu nevie takto pritancovať hocikto


 

May sa napriek stále pulzujúcej brexitovej kríze dokáže poriadne uvoľniť. Zatancovala a zaspievala si hity ako Mamma Mia či Money Money Money. Dancing Queen si dokonca už raz verejne zatancovala, a to minulý rok na konferencii Konzervatívnej strany. No nespočetne-krát sa "Dancing Queen" už stala.

VIDEO: Ani v Kapskom meste nevydržala v pokoji


 

To, s akou gráciou a bez okolkov sa táto originálna britská lady skoro pri každej príležitosti zvŕta v rytme, už dojalo, pobavilo a zaujalo ľudí po celom svete, a úplne bez ohľadu na jej politickú príslušnosť.

VIDEO: Tanec v Nairobi ju preslávil

Kliknite do galérie pod článkom.

Autor: Dana
Foto: Profimedia

 14 fotografií

Dídžej hraj! Britská premiérka to zase roztočila na parkete, dojme vás aj pobaví! (VIDEO)Dídžej hraj! Britská premiérka to zase roztočila na parkete, dojme vás aj pobaví! (VIDEO)Dídžej hraj! Britská premiérka to zase roztočila na parkete, dojme vás aj pobaví! (VIDEO)Dídžej hraj! Britská premiérka to zase roztočila na parkete, dojme vás aj pobaví! (VIDEO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa