Dlho to neutajila: Aká je pravda o citoch Meghan Markle k princovi Harrymu?

Dlho to neutajila: Aká je pravda o citoch Meghan Markle k princovi Harrymu?
24 fotiek v galérií
Randenie plné smiechu, romantické zásnuby, pompézna svadba a nakoniec aj radostná novina v podobe očakávaného prírastku. Vzťah Meghan Markle a princa Harryho vyzerá priam ukážkovo, avšak nie je to len práca šikovného "Amora". Herečka vraj veľmi dobre vedela, čo chce dosiahnuť, akonáhle princa spoznala...

O 37-ročnej Meghan sa od svadby hovorí takmer neustále, no okrem obdivu postupne vychádzajú na povrch aj veci, za ktoré asi veľmi vďačná nie je. Niečo prezradila jej rodina, niečo bývalí známi a teraz prehovoril kolega, s ktorým pracovala. Vyrozprával sa pre Hollywood Insider a neskrýval, že s brunetkou je veľmi ťažké byť zadobre.

Zo socky kráľovná štýlu: Prvá veľká výplata zmenila Meghan na nepoznanie

Meghan označil ako náročnú, prísnu, veľmi ambicióznu a dostatočne inteligentnú nato, aby dosiahla to, po čom celý život túžila. A tým je svetoznáme meno. Vraj celú svoju kariéru drela a sústredila sa na seba, pričom vzťahy a priateľov si držala len vtedy, keď jej prinášali osoh. Jej najlepšou priateľkou je stajlistka, a je to práve ona, kto jej vyberá oblečenie a robí z nej naoko hviezdu. V skratke to zdroj z Hollywoodu zhrnul do vety "Meghan nie je osoba, s ktorou by ste mohli byť kamarát".

Čo všetko je na tom pravdy, vie najlepšie vojvodkyňa sama. Faktom však je, že aj služobníctvo z paláca jej dalo prezývku "vojvodkyňa náročná" či "tornádo", že mala konflikt s Kate Middleton, ktorú vraj rozplakala a faktom je aj to, že Harry s manželkou sa sťahujú do vzdialenejšej usadlosti od paláca.

Neprehliadnite galériu pod článkom a prečítajte si viac. Čím ešte Meghan Markle prekvapila?

Autor: ling
Foto: Profimedia, Getty Images

 24 fotografií

Dlho to neutajila: Aká je pravda o citoch Meghan Markle k princovi Harrymu? Dlho to neutajila: Aká je pravda o citoch Meghan Markle k princovi Harrymu? Dlho to neutajila: Aká je pravda o citoch Meghan Markle k princovi Harrymu? Dlho to neutajila: Aká je pravda o citoch Meghan Markle k princovi Harrymu?
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa