Dojemná spoveď princa Harryho: TOTO túžil celý život robiť! (FOTO)

Dojemná spoveď princa Harryho: TOTO túžil celý život robiť! (FOTO)
25 fotiek v galérií

Princ Harry pokračuje v napĺňaní svojho plánu žiť mimo kráľovskú rodinu a byť od nej finančne nezávislý. Rozhodnutie, za ktorým podľa mnohých indícií stojí Meghan, sa však nezaobíde bez presných pravidiel.

Charles varuje
Kráľovná zatiaľ vydala iba stručné vyhlásenie, že si želá, aby Sussexovci naďalej zostali pracujúcimi členmi kráľovskej rodiny. Od princa Charlesa však prišlo jedno vážne varovanie. Ide o ochrannú známku „Sussex Royal“, ktorú Harry a Meghan minulý rok použili na niektoré druhy tovaru, ako sú knihy, odevy, a pri charitatívnej činnosti. Ochranná známka totiž prináleží Spojenému kráľovstvu a na jej použitie sa budú vzťahovať striktné pravidlá, aby sa neobjavila napríklad na obale margarínu.

Čo prezradil Harry?
Novinárka Rebecca English, ktorá už 15 rokov sprevádza Harryho na jeho oficiálnych cestách, povedala, že možno pozná odpoveď na otázku, aké zamestnanie si princ vyberie. Podľa nej bol Harry vždy veľmi vzpurný a nikdy sa ľahko nepodriaďoval kráľovským povinnostiam. Vždy vraj chcel byť obyčajný chlapec, lenže s plnšími vreckami a s viacerými domami ako väčšina jeho rovesníkov.

Exmanželka zosnulého rockera Ocaska Pořízková zverejnila emotívne FOTO: Syn to nezvláda!


Byť sám sebou
Počas ciest okolo sveta, či už to bolo Lesotho alebo iná africká krajina, Harry neraz povedal novinárke, že by najradšej niekam od všetkého ušiel. Predtým, ako stretol Meghan Markle, údajne veľmi chcel žiť v Afrike a robiť tam turistického sprievodcu. Vybrať sa do buša a byť sám sebou. Táto túžba sa mu však s Meghan, ktorá zjavne plánuje hviezdny život na americkom kontinente, už asi nesplní.

Klikajte na galériu a dozviete sa viac.


Autor: jb
Foto: profimedia.sk

 25 fotografií

Dojemná spoveď princa Harryho: TOTO túžil celý život robiť! (FOTO)Dojemná spoveď princa Harryho: TOTO túžil celý život robiť! (FOTO)Dojemná spoveď princa Harryho: TOTO túžil celý život robiť! (FOTO)Dojemná spoveď princa Harryho: TOTO túžil celý život robiť! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa