Dojímavé vyznanie manželky a dcér Karlovi Gottovi: Slzám sa neubránite (VIDEO)

Dojímavé vyznanie manželky a dcér Karlovi Gottovi: Slzám sa neubránite (VIDEO)
40 fotiek v galérií

Pripravte sa na lavínu emócií. Pri tomto vyznaní vám bude pukať srdce. Ivana Gottová (43) spolu s dcérami vyrobili pre Karla Gotta (†80) nádherné vyznanie lásky.

VIDEO: Dojímavé vyznanie pre Karla Gotta od jeho dievčat

Gottova manželka Ivana naspievala spolu s dcérkami Charlotte Ellou (13) a Nelly Sofiou (11) ešte k jeho 75. narodeninám cover verziu piesne Forever Young od skupiny Alphaville. Samozrejme, k piesni napísali veľmi osobný text v češtine šitý na mieru pre ich hlavu rodiny. Gottove dievčatá k piesni nahrali aj videoklip, v ktorom môžete vidieť aj pani Gottovú pri plnení domácich povinností. S realizáciou dojemného prekvapenia im pomáhal spevák a hudobník Michal David.

Hrobové miesto stále neznáme! Nemajú Karla Gotta kam pochovať? (FOTO)

Práve túto pieseň aj sám Karel Gott naspieval hneď niekoľkokrát a to s českým i nemeckým textom. Verzia Für immer jung, ktorú nahral s nemeckým raperom Bushidom, zožala v Nemecku obrovský úspech. Úspech sa o pár rokov zopakoval aj v Česku, keď nahral pieseň Být stále mlád s Leošom Marešom.

Charlotte, staršia z dcér, ktoré mal božský Kája s manželkou Ivanou, nahrala v roku 2019 s otcom aj spoločný duet. Bezprostredne po spevákovej smrti práve táto pieseň prudko stúpla na popularite. Môže za to aj dojemný text, pre ktorý sa Charlottke ťažko nahrávalo, keďže si uvedomovala, že ide o rozlúčkovú pieseň jej otca.

VIDEO: Karel Gott a Charlotte Ella Gottová - Srdce nehasnou

Pozrite si v našej galérii zábery Gottových dievčat.

Autor: Tat
Foto: Profimedia.sk

 40 fotografií

Dojímavé vyznanie manželky a dcér Karlovi Gottovi: Slzám sa neubránite (VIDEO)Dojímavé vyznanie manželky a dcér Karlovi Gottovi: Slzám sa neubránite (VIDEO)Dojímavé vyznanie manželky a dcér Karlovi Gottovi: Slzám sa neubránite (VIDEO)Dojímavé vyznanie manželky a dcér Karlovi Gottovi: Slzám sa neubránite (VIDEO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa