Doteraz skrývaný detail je odhalený: Čo nechtiac ukázal princ Harry? (VIDEO)

Doteraz skrývaný detail je odhalený: Čo nechtiac ukázal princ Harry? (VIDEO)
40 fotiek v galérií

Manželka princa Harryho je momentálne na materskej dovolenke, a tak ju vídať veľmi zriedka. Nečakane sa ukázala na oslavách královniných narodenín a nečakane ju ľudia "videli" aj pri nedávnom stretnutí Harryho s premiérom Nepálu.

VIDEO: Tajomná fotografia Meghan a Harryho

Oficiálne stretnutie predstaviteľov dvoch spriatelených krajín sa konalo v Kensingtonskom paláci. Harry hostil Khadga Prasad Sharma Oliho, ktorý sedel na pohovke a hneď za ním sa vynímal neprehliadnuteľný detail. Doteraz nezverejnená fotografia vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu.

TVRDÁ RANA pre Meghan: Nebola jediná! Harry počas randenia s ňou mal románik aj s touto sexicou

Princ v tmavomodrom obleku a jeho manželka v bledomodrých šatách pôsobia, ako by sa fotili pri špeciálnej príležitosti. Fanúšikovia sa zhodujú že ide o nezverejnené fotografie z ich zásnub.

Len kúsok vedľa sa vynímala rovnako neznáma fotografia, na ktorej sú bratia William a Harry. Podľa ich oholených tvárí a mladistvého vzhľadu možno predpokladať, že ide o starší záber. Pozornému oku neušlo, že ďalej stála aj fotografia princa Williama a jeho manželky Kate.

Všetky spomínané fotografie, ktoré odhalilo oficiálne stretnutie v paláci, nájdete v galérii pod článkom. Nechýbajú aj ďalšie zábery tejto kráľovskej rodiny...

Autor: ling
Foto: Getty Images

 40 fotografií

Doteraz skrývaný detail je odhalený: Čo nechtiac ukázal princ Harry? (VIDEO)Doteraz skrývaný detail je odhalený: Čo nechtiac ukázal princ Harry? (VIDEO)Doteraz skrývaný detail je odhalený: Čo nechtiac ukázal princ Harry? (VIDEO)Doteraz skrývaný detail je odhalený: Čo nechtiac ukázal princ Harry? (VIDEO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa