Dôvod, prečo si Meghan dovoľuje robiť prešľapy: Tušili ste, prečo to robí?

Dôvod, prečo si Meghan dovoľuje robiť prešľapy: Tušili ste, prečo to robí?
10 fotiek v galérií
Odkedy sa Meghan Markle stala manželkou princa Harryho, urobila už niekoľko prešľapov proti protokolu. Jej chyby sleduje verejnosť aj jej nová rodina, no všimli ste si, že ju nijako extra nekritizujú? Jej porušovania pravidiel majú totiž svoj dôvod...

Nie je žiadnym tajomtvom, že 37-ročnú brunetku musela Harrymu najskôr schváliť babička, teda samotná kráľovná. Tá jej dala zelenú a všetci odborníci na kráľovskú rodinu sa jednoznačne zhodli, že to nebolo kvôli tomu, že by bola jej veľkou fanúšičku, ale kvôli vidine modernizácie, ktorú britská monarchia potrebuje.

Práve to je dôvod, pre ktorý si Meghan môže dovoliť nie jeden alebo dva, ale celú kopu prešľapov. Je oficiálnou vojvodkyňou, od ktorej sa okrem iného očakáva, že vnesie do zabehnutých, resp. staromódnych koľají nový vietor. Taký, ktorý bude viac sedieť 21. storočiu, bude vyhovovať aj verejnosti a bude získavať na popularite.

A tak si Meghan môže dovoliť odhalené ramená, môže nosiť tmavý lak na nechtoch, sukňu, ktorá v priamom slnku presvitá a môže Harryho držať za ruku aj ho verejne bozkávať. Kate s Williamom si podobné veci nikdy nedovolili, ale najnovší manželský pár kráľovskej rodiny je iný. Odvážnejší, modernejší a podľa prieskumov aj dostatočne obľúbený.

Pozrite si v galérii pod článkom viac o tom, ako sa Meghan a Harry zhostili svojich úloh vojvodkyne a vojvodu. 

Autor: ling
Foto: Getty Images, Profimedia

 10 fotografií

Dôvod, prečo si Meghan dovoľuje robiť prešľapy: Tušili ste, prečo to robí? Dôvod, prečo si Meghan dovoľuje robiť prešľapy: Tušili ste, prečo to robí? Dôvod, prečo si Meghan dovoľuje robiť prešľapy: Tušili ste, prečo to robí? Dôvod, prečo si Meghan dovoľuje robiť prešľapy: Tušili ste, prečo to robí?
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa