Fotka, ktorá nedáva fanúšikom spávať! Dara, ty si tehotná? (FOTO)

Fotka, ktorá nedáva fanúšikom spávať! Dara, ty si tehotná? (FOTO)
42 fotiek v galérií
Aj napriek tomu, že je speváčka Dara Rolins (46) po rozchode s raperom Rytmusom oficiálne bez partnera, netvrdí, že žije v celibáte.

Na tom by samozrejme nebolo nič zlé. Speváčka totiž netají, že netrávi večery sama, že nie je sama a že je šťastná. Jej fanúšikom preto pred časom nedala spať fotografia, na ktorej ukázala viac, ako by možno chcela.

Speváčka s telom pevným ako oceľ, totiž v Bratislave pred Dunajom „spáchala“ fotku, kde mala svoje inak ploché bruško vypučené. Bolo teda len otázkou času, aby začali ľudia intrigovať a domýšľať si. Výsledok na seba nedal dlho čakať a na sociálnych sieťach začali fanúšikovia komentovať bruško, ktoré mohlo byť kľudne aj tehotenské.

Vaše veličenstvo, držte si klobúk! Člen kráľovskej rodiny sa bude strápňovať v reality šou

A čo na to povedala Dara? Rázne sa ohradila a rozhodne si nekládla pred ústa servítku. „Čo je vám do toho!“ reagovala speváčka. „Dajte mi už pokoj a neriešte ma!“ Práve tieto slová však fanúšikov nakopli ešte k ďalším otázkam, tak im Dara kontrovala a vybafla na nich skutočnú pravdu: „Brucho mám len nafúknuté, nie je v ňom žiadne dieťa! Pribrala som tri kilá a mám plnšiu aj tvár.“ Zmrazila svojich fanúšikov speváčka.

Ak chcete vedieť, ktorá fotka nedala ľuďom spávať, kliknite na galériu pod článkom. Je Darine bruško podľa vás tehotenské alebo nie?

Autor: mam
Foto: Instagram, facebook

BÁJEČNÝ TIP
Kavej - z východu na západ


Spoznajte Kláru a Veroniku – dve východniarky, ktoré si prišli plniť sny do Bratislavy. Niekto im totiž povedal, že všetci šikovní ľudia patria práve do nášho hlavného mesta. Podarí sa im uspieť? Sledujte už na jeseň na MALL.TV.

V hlavných úlohách Janka Kovalčíková a Anka Jakab Rakovská. Obe sú hviezdami markízáckeho seriálu Oteckovia. Obe sú z východu. A  obe sú talentované komediálne herečky, ktoré sa stretávajú pred kamerou znova. Tentokrát v seriáli Kavej. Nik nedokáže za minútu povedať toľko slov ako Janka Kovalčíková a Anka Jakab - Rakovská.

A nik nedokáže zahrať východniarky tak, ako ony dve. Ten temperament sa oklamať nedá, majú ho v DNA. V internetovovom seriáli z produkcie Dana Dangla sa zoznámia po príchode do Bratislavy a snažia sa zapadnúť. Viac alebo menej, úspešne. Skôr menej.

 42 fotografií

Fotka, ktorá nedáva fanúšikom spávať! Dara, ty si tehotná? (FOTO)Fotka, ktorá nedáva fanúšikom spávať! Dara, ty si tehotná? (FOTO)Fotka, ktorá nedáva fanúšikom spávať! Dara, ty si tehotná? (FOTO)Fotka, ktorá nedáva fanúšikom spávať! Dara, ty si tehotná? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa