Fotky pre silné povahy! Žena túži mať najväčší zadok na svete a darí sa jej to!

Fotky pre silné povahy! Žena túži mať najväčší zadok na svete a darí sa jej to!

Rôzni ľudia majú rôzne ambície, čo sa ich vzhľadu týka. Niektoré ženy túžia po vypracovanej postave, iné chcú väčšie prsia, štíhlejšie stehná, pevnejšie brucho a niektoré zasa túžia po obrovskom, ba priam najväčšom zadku na svete. To je konkrétne túžba 25-ročnej Švédky menom Natasha Crown.

Čím väčší, tým krajší... zadok
Natasha patrí medzi ľudí, ktorí sú posadnutí plastickými operáciami. Ona konkrétne túži mať najväčší zadok na svete a kvôli svojmu cieľu je ochotná urobiť naozaj čokoľvek. Živí sa tým, že predáva fotky a videá svojho zadku rôznym nadšencom a milovníkom veľkých zadkov. Prvú plastiku svojho zadku absolvovala ako 20-ročná a hovorí, že je závislá od plastických procedúr.

Obvod zadku na svojom Instagrame uvádza 185cm, no zrejme ani to nie je konečná veľkosť.
Na to, aby získala takýto zadok, musí poriadne veľa jesť. Vďaka množstvu jedla získa totiž tuk, ktorý jej následne plastickí chirurgovia premiestnia z iných častí tela do zadku. Pre ňu je to však prirodzené, pretože vie, že tadiaľ vedie cesta k jej vytúženému cieľu. Pre TheSun.co.uk Natasha povedala: „Prvé,  čo ráno urobím je, že idem k zrkadlu a pozriem sa na svoj zadok...

Milujem ten pocit z veľkého zadku. Keď kráčam, cítim to natriasanie, chvenie a sama zo seba som vzrušená. To je ten najlepší pocit.“ Tiež hovorí, že jej zadok jej dodáva pocit príťažlivosti a sily. Okrem zväčšenia zadku má Natasha za sebou množstvo iných plastických operácií, vrátane zväčšenia poprsia, výplne pier a ďalších procedúr.

Fotky pre silné povahy
Hoci je normálne, že niekomu sa páčia väčšie zadky, ten Natashin je naozaj mega-obrovský. Jej stránka i Instagram sú plné fotografií a videá v hlavnej úlohe s jej veľkým pozadím a niektoré sú naozaj len pre silné žalúdky.

Autor: Mária
Foto: thesun.co.uk

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Príbehy zo života"

Poradňa