FOTO: 20 záberov znudených kráľovských detí... dobre sa pobavíte!

FOTO: 20 záberov znudených kráľovských detí... dobre sa pobavíte!
20 fotiek v galérií
Byť kráľovským dieťaťom nie je med lízať. Musíte byť aj tam, kde nechcete a navyše sa aj usmievať, mávať a vyzerať šťastne. Lenže...

...lenže deti sú len deti - či už sú urodzené alebo nie - a keď ich to niekde nebaví, dajú to najavo. Pokojne aj prevrátenými očami či vyplazeným jazykom, a keď na to príde, pokojne a ahodia o zem.

Postrach MEGHAN! Zničí kráľovskú rodinu? Neuveriteľné, s čím prišla tentoraz!

Ani naoko dokonalí potomkovia ostrosledovanej britskej monarchie nie sú výnimka a svojim rodičom už párkrát zavarili. Svetu je to však sympatické, veď to len dokazuje, že aj oni sú len obyčajní ľudia a riešia obyčakné veci. 

Pozrite si našu galériu pod článkom, ktorá je plná kráľovských detí, ktoré by najradšej boli niekde inde. Plniť si totiž povinnosti so svojimi urodzenými rodičmi, to nie je tá pravá detská zábava. VIAC V GALÉRII!

Autor: ling
Foto: Getty Images

 20 fotografií

FOTO: 20 záberov znudených kráľovských detí... dobre sa pobavíte!FOTO: 20 záberov znudených kráľovských detí... dobre sa pobavíte!FOTO: 20 záberov znudených kráľovských detí... dobre sa pobavíte!FOTO: 20 záberov znudených kráľovských detí... dobre sa pobavíte!
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa