FOTO: Čo také spravili? Toto sú herci, ktorých okamžite vyrazili z filmu

FOTO: Čo také spravili? Toto sú herci, ktorých okamžite vyrazili z filmu
22 fotiek v galérií
Ani v Hollywoode si človek nemôže robiť, čo sa mu zachce. Mnohé hviezdy okúsili, aké je to, keď ich okamžite vyhodia - niektorých dokonca aj priamo počas nakrúcania. Čo také spravili?

Shannen Doherty je jednou z herečiek, ktoré si nevyrobili práve najlepšiu povesť. Ako Brenda v seriáli Beverly Hills síce žiarila, ale za kamerami ju nenávideli. Bol nepríjemná, drzá a dokonca kolegov fyzicky napádala. Po ďalšom takomto incidente prišla stopka a Brenda v deji okamžite skončila. Pre Shannen Doherty to bol koniec nakrúcania.

Miláčikom filmových tvorcov nie je ani Meghan Fox. Hoci je krásna a oči divákov dokáže upútať, jej prostoreká povaha ju pripravila o úlohu vo filme o Transformeroch. Na adresu režiséra sa vyjadrila veľmi nelichotivo, pekné slovo nepovedala ani o natáčaní či samotnom filme. Rozhodnutie tak bolo jasné - Meghan skončila a v ďalšej časti ju nahradila iná kráska.

Hercov a herečiek, ktorí dostali okamžite padáka, je oveľa viac. V galérii pod článkom sa dočítate, čím sa previnili...

Autor: ling
Foto: Profimedia

 22 fotografií

FOTO: Čo také spravili? Toto sú herci, ktorých okamžite vyrazili z filmuFOTO: Čo také spravili? Toto sú herci, ktorých okamžite vyrazili z filmuFOTO: Čo také spravili? Toto sú herci, ktorých okamžite vyrazili z filmuFOTO: Čo také spravili? Toto sú herci, ktorých okamžite vyrazili z filmu
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa