FOTO: Hups a sukňa je hore! Vietor vie celebritám čo-to odhaliť...

FOTO: Hups a sukňa je hore! Vietor vie celebritám čo-to odhaliť...
30 fotiek v galérií
Chcú vyzerať dokonalo, no keď nie je dokonalé počasie, všetko je inak. Celebrity často bojujú s vetrom, ktorý im robí problémy a kazí perfektný imidž. Fanúšikovia sa však tešia - niekedy vietor nadvihne sukňu, inokedy zábavne rozstrapatí účes.

Momentiek, kedy počasie známym ženám neprialo, je ako maku. "Vlasatá" Kate Middleton pobavila už mnohkrát, dokonca sa jej stal trapas so šatami. Vietor ich zdvihol, tak vysoko, že ukázala zadok. A to sa veru kráľovnej nepáčilo!

V galérii pod článkom nájdete nielen vojvodkyňu Kate, ale aj mnohé ďalšie hviezdy. Nohavičky nechtiac ukázali Katy Perry, Reese Witherspoon aj najmladšia z Kardashianiek. Tá však na sebe nemala nič sexi, ale poriadne veľkú sťahujúcu bielizeň.

Neprehliadnite galériu a pobavte sa na milých trapasoch hviezd. Vetru sa neubránia ani ony, ale ťažkú hlavu si z toho nerobia. Nikto predsa nie je dokonalý...

Autor: ling
Foto: Splashnews

 30 fotografií

FOTO: Hups a sukňa je hore! Vietor vie celebritám čo-to odhaliť...FOTO: Hups a sukňa je hore! Vietor vie celebritám čo-to odhaliť...FOTO: Hups a sukňa je hore! Vietor vie celebritám čo-to odhaliť...FOTO: Hups a sukňa je hore! Vietor vie celebritám čo-to odhaliť...
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa