FOTO: Jennifer Aniston sa vyzliekla a... Jej telo proste musíte vidieť!

FOTO: Jennifer Aniston sa vyzliekla a... Jej telo proste musíte vidieť!
20 fotiek v galérií

Populárne herečka oslávila svoje 51. narodeniny a pri tejto príležitosti sa na sociálnej sieti pochválila novou titulkou. Pre Interview magazine sa nechala nafotiť pomerne odhalená a výsledok? Svet šalie!

Reakcie na najnovšie fotografie Jennifer Aniston si nenechali pre seba ani známe celebrity. Kolegyne Reese Witherspoon, Drew Barrymore, Gwyneth Paltrow či seriálové priateľky Courteney Cox a Lisa Kudrow ju verejne vychválili do nebies. Jej telo je totiž naozaj hodné obdivu, dokonca aj trochy závisti. Vypracované bruško, nohy a tvár takmer bez vrások z nej naďalej robia jednu z najkrajších žien šoubiznisu. 

Jennifer Aniston sa už dávnejšie priznala, že starať sa o telo vo vyššom veku nie je iba tak a naozaj musí makať. Tajomstvom jej kriviek a pevnej pleti je strava, pitný režim, vitamínové doplnky a tež prísny cvičebný režim. V galérii sa dočítate, ako presne sa seriálová Rachel Green z Priateľov stravuje a akým cvičeniam dáva prednosť.

Pozrite si viac záberov odhalenej Jennifer Aniston v galérii pod článkom. Ako sa vám páči?

Autor: ling
Foto: Getty Images, Interview magazine

 20 fotografií

FOTO: Jennifer Aniston sa vyzliekla a... Jej telo proste musíte vidieť!FOTO: Jennifer Aniston sa vyzliekla a... Jej telo proste musíte vidieť!FOTO: Jennifer Aniston sa vyzliekla a... Jej telo proste musíte vidieť!FOTO: Jennifer Aniston sa vyzliekla a... Jej telo proste musíte vidieť!
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa