FOTO: Lepšia ako Diana? Pozrite sa, v čom Kate Middleton jednoznačne vyniká

FOTO: Lepšia ako Diana? Pozrite sa, v čom Kate Middleton jednoznačne vyniká
27 fotiek v galérií

O Diane sa okrem iného hovorilo ako o skvelej matke. Svoje deti jednoznačne milovala a na každom zábere, ktorý sa podarilo fotografom uloviť, bolo jasné, že s nimi trávi čas veľmi rada.

Podobne na tom aj Kate Middleton, manželka Dianinho prvého syna, ktorá je rovnako skvelou mamou. A dokonca možno aj lepšou!

VIDEO: Pripomeňme si, ako vyzerá Kate v gala .)

Vyvolená princa Williama mu porodila už tri deti a ona sama i jej okolie potvrdzuje, že sa v úlohe matky našla. Je to vidieť aj na všetkých záberoch, na ktorých je Kate nielen so svojimi deťmi, ale aj s malými fanúšikmi kráľovskej rodiny či na oficiálnych akciách.

37-ročná vojvodkyňa má takmer stále úsmev na perách, neštíti sa hrám, behaniu, šanteniu či športu. Je za každú zábavu a s deťmi prežíva všetok čas naplno. A ako vidno, má v sebe aj kus športového talentu, ktorý sa nehanbí využiť a deti to vedia oceniť. Z Kate Middleton sa tak po vydaji do kráľovskej rodiny stala nielen urodzená žena, ale hlavne výborná matka.

Dostatok dôkazov nájdete v galérii pod článkom. Uvoľnenú Kate si môžete porovnať s mierne utiahnutou Dianou, s ktorou ju neustále porovnávajú. Každá je však predsa len iná...

Autor: ling
Foto: Getty images

 27 fotografií

FOTO: Lepšia ako Diana? Pozrite sa, v čom Kate Middleton jednoznačne vyniká FOTO: Lepšia ako Diana? Pozrite sa, v čom Kate Middleton jednoznačne vyniká FOTO: Lepšia ako Diana? Pozrite sa, v čom Kate Middleton jednoznačne vyniká FOTO: Lepšia ako Diana? Pozrite sa, v čom Kate Middleton jednoznačne vyniká
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa