FOTO: Meghan, kvôli komu to robíš?! Pozrite, ako sa vojvodkyňa predviedla...

FOTO: Meghan, kvôli komu to robíš?! Pozrite, ako sa vojvodkyňa predviedla...
25 fotiek v galérií

Meghan Markle je momentálne jednou z najsledovanejších mamičiek sveta. Porodila len päť mesiacov dozadu, stíha množstvo akcií a popritom všetkom sa neponáhľa s chudnutím tehotenských kíl. To je svetu veľmi sympatické, avšak čo sa snaží dokázať šatami, ktoré jej ešte nesedia?

VIDEO: Kim Kardashian vs. Meghan Markle

38-ročná vojvodkyňa sa po boku svojho manžela ukázala na dôležitom podujatí charity pre choré deti. Veľkolepý večer s odovzdávaním cien absolvovala v tmavozelených šatách značky P.A.R.O.S.H. a tie svet veľmi dobre pozná. Mala ich na sebe na oficiálnych fotografiách k zásnubám a tiež počas prvého spoločného interview s Harrym.

FOTO Vojvodkyňa Kate si chcela uctiť princeznú Dianu: Uf, ale tentokrát šliapla poriadne vedľa!

Nedá sa prehliadnuť, že kým pred dvomi rokmi jej boli šaty mierne voľné, tentoraz ich mala doslova napäté. A to až tak, až jej nápadne zvýraznili "zostatkové" bruško, plnšie boky a samozrejme, i prsia. Šaty, do ktorých sa Meghan doslova napratala, sú celkom iného strihu, aké mala napríklad počas nedávnej tour po Afrike. Tam si dopriala pohodlie v podobe voľnejších strihov, doma v Londýne už siaha po viac sexi modeloch.

Manželka princa Harryho je rozhodne nádherná žena - či už pred pôrodom alebo po ňom, no nemá sa kam ponáhľať s nosením vecí, ktoré jej boli dobré pred tehotenstvom. Takto len zbytočne upozorňuje na to, že hoci hovorí, že chudnúť nechce, túži pôsobiť superštíhlo stoj čo stoj. Porovnajte si zelené šaty "pred" a "po" v galérii pod článkom. Ako sa vám v nich Meghan páči?

Autor: ling
Foto: Getty Images

 25 fotografií

FOTO: Meghan, kvôli komu to robíš?! Pozrite, ako sa vojvodkyňa predviedla...FOTO: Meghan, kvôli komu to robíš?! Pozrite, ako sa vojvodkyňa predviedla...FOTO: Meghan, kvôli komu to robíš?! Pozrite, ako sa vojvodkyňa predviedla...FOTO: Meghan, kvôli komu to robíš?! Pozrite, ako sa vojvodkyňa predviedla...
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa