FOTO: Na koho sa vlastne podobajú? Každé dieťa Kate a Williama vyzerá úplne inak

FOTO: Na koho sa vlastne podobajú? Každé dieťa Kate a Williama vyzerá úplne inak
31 fotiek v galérií
Najmladšie dieťa princa Williama a Kate Middleton oslávilo jeden rok. Pri tejto príležitosti boli zverejnené oficiálne fotografie malého Louisa, ktorý sa zatiaľ svetu veľmi ukazuje. Teraz to však kráľovský pár všetkým fanúšikom vynahradil.

Tri chutné fotografie ročného oslávenca ukázali, ako vyrástol, že má prvé zuby a že mu nechýba jeho široký úsmev. Možno ho tiež porovnať s dvomi staršími súrodencami, ktorých oficiálne fotografie takisto obleteli svet. Ako vidno, deti sa veľmi nepodobajú a každé z nich je špecifické.

Najstarší princ George je stále blondiak s otcovým výrazom tváre. Stredná princezná Charlotte má zrejme najviac podobností so svojou starou mamou, teda kráľovnou. No a najmladší Louis ide "v stopách" svojej mamy, ktorá má jednoznačne rovnaké oči aj obočie.

Porovnajte si všetky kráľovské deti Williama a Kate v galérii článkom.

Autor: ling
Foto:

 31 fotografií

FOTO: Na koho sa vlastne podobajú? Každé dieťa Kate a Williama vyzerá úplne inak FOTO: Na koho sa vlastne podobajú? Každé dieťa Kate a Williama vyzerá úplne inak FOTO: Na koho sa vlastne podobajú? Každé dieťa Kate a Williama vyzerá úplne inak FOTO: Na koho sa vlastne podobajú? Každé dieťa Kate a Williama vyzerá úplne inak
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Špunti"

Poradňa