FOTO: Nespoznáte ich! Aha, čo vyrástlo z detí známych celebrít

FOTO: Nespoznáte ich! Aha, čo vyrástlo z detí známych celebrít
30 fotiek v galérií

Aj vy si pri svojich deťoch často povzdychnete, ako ten čas letí? Je to pravda a potvrdia to aj celebrity. Ich deti takisto rastú závratným tempom a možno ani neuveríte, aké sú už veľké.

V záplave všetkých informácií sa zdá, akoby sa len nedávno narodili, no mnohé z nich sú už tínedžeri, či dokonca na prahu dospelosti... Veď sa na to pozrite.

Kaia Gerber
Cindy Crawford zažila svoje najslávnejšie časy v 80-tych a 90-tych rokoch ako supermodelka. V roku 2001 porodila svoju dcéru Kaiu a tá je dnes už taká veľká, že šliape na päty kariére svojej mamy. Vo veku 16 rokov sa jej úžasne darí v modelingu.

Pax Jolie-Pitt

Druhé adoptované dieťa Angeliny Jolie a následne aj Brada Pitta má už neuveriteľných 14 rokov. Herečka si ho osvojila z Vietnamu, keď mal 4 roky, no dnes je to už tínedžer, ktorý jej robí garde na viacerých akciách.

Carys Zeta-Douglas

Svadba Micheala Douglasa a Catherine Zety Jones prekvapila v roku 2000 snáď každého. Do pár rokov sa im narodili dve deti a rodine to klape doteraz. Dcéra Carys má už 14 a je krásnou kópiou krásnej mamy.

Ste zvedaví na deti Madonny, Johnnyho Deppa či Toma Cruisea? Všetky ich nájdete v galérii pod článkom - tak ako si ich pamätáme z ich detstva, ale aj v ich aktuálnej odrastenej podobe. No čo, spoznali by ste ich?

Autor: ling
Zdroj foto: Getty Images

 30 fotografií

FOTO: Nespoznáte ich! Aha, čo vyrástlo z detí známych celebrítFOTO: Nespoznáte ich! Aha, čo vyrástlo z detí známych celebrítFOTO: Nespoznáte ich! Aha, čo vyrástlo z detí známych celebrítFOTO: Nespoznáte ich! Aha, čo vyrástlo z detí známych celebrít
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa