FOTO: Obrovské prekvapenie: Meghan si vyšla s Archiem na výlet a aha, kto tam bol!

FOTO: Obrovské prekvapenie: Meghan si vyšla s Archiem na výlet a aha, kto tam bol!
24 fotiek v galérií

Po narodení prvorodeného syna Meghan Markle a princa Harryho celý svet netrpezlivo čakala na prvé fotky. Nedávno sa konali aj krstiny a pár bol päť na zábery skúpy. O to prekvapivejšie pôsobí, že čerstvá mamička si s malým Archiem vyšla na výlet a prichytili ju pri tom fotografi!

VIDEO: Čo odhalil rodný list Archieho Harrisona?

Meghan Markle sa zúčastnila zápasu konského póla, ktorého súčasťou boli aj hráči Harry a Willia. 37-ročná vojvodkyňa mala na sebe ležérne voľné šaty a slnečné okuliare, synčeka mala na rukách a zakrývala ho dekou. Po zápase sa ku nim pridal aj hrdý otecko Harry.

Na póle nechýbala ani Kate Middleton so všetkými tromi deťmi. Najviac sa, prirodzene, venovala ročnému Louisovi, no všetci trávili čas aj blízko Meghan Markle. Členovia kráľovskej rodiny tak na zápase pod holým nebom pôsobili ako celkom bežná rodina, ktorá si vyšla na výlet.

Pozrite si všetky zábery, ktoré sa fotografom podarilo urobiť. Nechýba uvoľnená Kate s deťmi a samozrejme, šťastná mamička Meghan.

Autor: ling
Foto: Getty Images, PA

 24 fotografií

FOTO: Obrovské prekvapenie: Meghan si vyšla s Archiem na výlet a aha, kto tam bol!FOTO: Obrovské prekvapenie: Meghan si vyšla s Archiem na výlet a aha, kto tam bol!FOTO: Obrovské prekvapenie: Meghan si vyšla s Archiem na výlet a aha, kto tam bol!FOTO: Obrovské prekvapenie: Meghan si vyšla s Archiem na výlet a aha, kto tam bol!
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa