FOTO: Robí to naschvál? Kate ZNOVA porušila pravidlá, hoci ju kráľovná už varovala...

FOTO: Robí to naschvál? Kate ZNOVA porušila pravidlá, hoci ju kráľovná už varovala...
22 fotiek v galérií
V prípade britskej kráľovskej rodiny je za rebelku považovaná Meghan Markle. Manželka princa Harryho prišla ako víchor a na mnohé pravidlá sa vykašľala. Ako sa však ukazuje, ona začína poslúchať a rožky vystrkuje Kate Middleton...

Vojvodkyňa z Cambridgea sa ukázala v Bletchley parku a na sebe mala dlhé bodkované šaty. Stačil však mierny vietor a pri pohybe jej odhalilo nohu pomerne vysoko. Manželka princa Williama tak zas a znova nahnevala kráľovnú, ktorá ju už upozorňovala, aby dodržiavala dĺžku sukní a strážila si ich nadvihovanie.

Kate totiž v ostatných mesiacoch viackrát prišla v nevhodnom outfite, čo je pre aktuálnu panovníčku zakaždým tŕňom v oku. Je to práve Kate, ktorá bude raz stáť po boku kráľa, a tak musí prísne dodržiavať všetky nastolené pravidlá. Meghan trón nečaká, preto je u nej protokol miernejší, no v prípade Kate nie je nič odpustené.

Odkedy jej vietor odhalil nohavičky pod šatami, dáva si väčší pozor, avšak stále nie je taká dokonalá, ako by Alžbeta II. chcela. Aj tentoraz jej nesedel strih šiat, ktorý mala Kate na sebe a ktorý ukázal jej nohu. Nakoľko je budúcou manželkou kráľa, mala by byť opatrnejšia.

V galérii pod článkom si pozrite sukne a šaty, ktoré si Kate už obliekla. Niektoré s ohľadom na protokol lepšie, iné horšie - čo jej kráľovná nezabudne zakaždým vytknúť.

Autor: ling
Foto: Getty Images

 22 fotografií

FOTO: Robí to naschvál? Kate ZNOVA porušila pravidlá, hoci ju kráľovná už varovala...FOTO: Robí to naschvál? Kate ZNOVA porušila pravidlá, hoci ju kráľovná už varovala...FOTO: Robí to naschvál? Kate ZNOVA porušila pravidlá, hoci ju kráľovná už varovala...FOTO: Robí to naschvál? Kate ZNOVA porušila pravidlá, hoci ju kráľovná už varovala...
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa