FOTO: Sajfa sa stal v 40-tke otcom: Nádherný záber priamo z nemocnice!

FOTO: Sajfa sa stal v 40-tke otcom: Nádherný záber priamo z nemocnice!
9 fotiek v galérií

Matej Sajfa Cifra sa netajil, že sa na otcovstvo veľmi teší. Svoju sociálnu sieť plnil okrem iného aj zábermi príprav na rodičovstvo a spolu s manželkou si obdobie tehotenstva doslova užívali. V týchto dňoch sa však už dočkali aj bábätka!

VIDEO: VELVET - Monika Hilmerová & Veronika Ostrihoňová

 

Manželom Cifrovcom sa narodila dcérka, ktorej dali meno Sára. Hrdý otec ju verejne privítal na svojom Instagrame, kde zverejnil krásny záber ešte z nemocnice. Maličkú drží na rukách a pridal emotívny text: "SOM OTEC. A práve som zistil, že môj život sa mi len začal. Vitaj Sára a zober si od nás len to najlepšie! Od maminy si zober úplne všetko a odomňa si povyberaj. Veronika Ostrihoňová, tebe skláňam poklonu lebo ty si taká levica, taká bojovníčka, že všetky moje výkony a sebazaprenia sú oproti tomu čo si dokázala úplne nič! Ty láska moja dokážeš zatlačiť aj otáčacie dvere."

Sajfa Veroniku prekvapil výletom, ona jeho tehotenstvom (ROZHOVOR)

Moderátor Sajfa a redaktorka Veronika sa brali v roku 2016, bábätko prišlo v roku 2019. Za ten čas obaja potiahli svoju kariéru smerom vpred a stali sa jedným z najsledovanejších párov nášho šoubiznisu. K narodeniu dcérky im na sociálnej sieti blahoželali aj známe tváre a my sa pridávame tiež.

Pozrite si v galérii pod článkom viac záberov šťastných rodičov.

Autor: ling
Foto: Instagram.com/sajfa

 9 fotografií

FOTO: Sajfa sa stal v 40-tke otcom: Nádherný záber priamo z nemocnice!FOTO: Sajfa sa stal v 40-tke otcom: Nádherný záber priamo z nemocnice!FOTO: Sajfa sa stal v 40-tke otcom: Nádherný záber priamo z nemocnice!FOTO: Sajfa sa stal v 40-tke otcom: Nádherný záber priamo z nemocnice!
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa