FOTO: Zostarnutá Kate Middleton prekvapuje: Pozrite na tie vrásky!

FOTO: Zostarnutá Kate Middleton prekvapuje: Pozrite na tie vrásky!
11 fotiek v galérií
V ostatných dňoch valcuje internet nová aplikácia. Možno v nej zostarnúť o desiatky rokov a stačí na to jediná aktuálna fotografia. Ako budú vyzerať v dôchodcovskom veku, si vyskúšali mnohé celebrity a zahraničné médiá nevynechali ani členov kráľovskej rodiny.

Vďaka šikovnej aplikácii tak môžeme vidieť, ako bude vyzerať babka Kate Middleton, dedko William alebo Harry. Nechýba ani Meghan Markle s rokmi navyše, samozrejme, ani ostatní populárni členovia monarchie. Snáď najviac to "schytal" princ Charles, ktorí má už teraz vek hodný štvornásobného starého otca a aplikácia mu roky ešte pridala. Vidieť ho môžete v galérii.

PADNE VÁM SÁNKA Kto je táto sexi kosť? Bývalka DiCapria, Butlera a ďalších išla úplne donaha!

Pozrite sa v galérii pod článkom, ako sa v sekunde zmenili populárne britské osobnosti. Pokiaľ by takto v starobe naozaj vyzerali, potom klobúk dolu...

Autor: ling
Foto: Hellomagazine.com

 11 fotografií

FOTO: Zostarnutá Kate Middleton prekvapuje: Pozrite na tie vrásky!FOTO: Zostarnutá Kate Middleton prekvapuje: Pozrite na tie vrásky!FOTO: Zostarnutá Kate Middleton prekvapuje: Pozrite na tie vrásky!FOTO: Zostarnutá Kate Middleton prekvapuje: Pozrite na tie vrásky!
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa