FOTO: Zostarnuté celebrity vyťahujú bikiny: Kto si to (ne)môže dovoliť?

FOTO: Zostarnuté celebrity vyťahujú bikiny: Kto si to (ne)môže dovoliť?
20 fotiek v galérií
Už dávno nemajú 20 ani 30, a dokonca majú za sebou aj 40-tku. Celebrity z našej galérie sú za prahom 50-tky, niektoré dokonca ešte ďalej. Napriek tomu si letné počasie užívajú v bikinách, pričom skvelé je, že väčšina z nich si to môže bez problému dovoliť!

Mnohým známym ženám by ste ich vek hádali len veľmi ťažko. Starajú sa o seba podľa prísneho hollywoodskeho diktátu, a tak sa hrdia hladkou pleťou, perfektnými vlasmi a postavami ako lusk. Tipovali by ste napríklad, že "mačacia žena" Halle Berry oslávila 52? Alebo že Sharon Stone je po 60-tke?

Pozrite si našu galériu článkom a prekvapení bude ešte viac. Tieto polonahé tela majú svoj vek, hoci na to vôbec nevyzerajú. Neostáva iné ako ticho závidieť alebo poriadne makať v posilňovni.

Autor: ling
Foto: People.com

 

 20 fotografií

FOTO: Zostarnuté celebrity vyťahujú bikiny: Kto si to (ne)môže dovoliť?FOTO: Zostarnuté celebrity vyťahujú bikiny: Kto si to (ne)môže dovoliť?FOTO: Zostarnuté celebrity vyťahujú bikiny: Kto si to (ne)môže dovoliť?FOTO: Zostarnuté celebrity vyťahujú bikiny: Kto si to (ne)môže dovoliť?
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa