Aj napriek tomu, že ľúbostný románik pokračoval medzi hercami aj v súkromnom živote, nemal dlhé konanie. Pattinson si našiel novú priateľku a Kristen Stewart začala loviť v iných vodách. Dnes totiž herečka preferuje ženskú spoločnosť, zanedbaný vzhľad a krátke vlasy, takže takmer pripomína mladého muža.

A frajerky strieda ako na bežiacom páse. Najskôr randila s modelkou Stellou Maxwell, ktorú poslala k vode a vymenila za inú krásku - vizážistku Saru Dinkin ale najnovšie sa držala za ruku s Dylan Mayerovou. A zdá sa, že obe „kočky“ majú k sebe náramne blízko.

Kristen Stewart
Zdroj: Instagram
Kristen Stewart

Kristen Stewart sa a jej priateľka sa totiž pripojili k protestu proti Black Lives Matter v Los Angeles, ktorý vyvolalo nedávne policajné zabitie černocha Georga Floyda. Na utorkový pochod síce išla tridsaťročná víťazka ceny SAG inkognito skrytá za zbojníckou šatkou a oblečená v modrej flanelke, bielom tričku a ošumelých šedých nohaviciach, ale jej úmysel bol zrejmý.
Totiž nie len Kristen, ale aj mnoho iných hollywoodskych hviezd sa spojilo a protestovalo proti súčasným praktikám amerických policajtov. K protestom sa pripojili aj Harry Styles, Cara Delevingne, Tyga, Logan Paul, Norman Reedus, Laura Dern a Jaime King.

Kristen Stewart
Zdroj: Instagram
Kristen Stewart

Smrť 46-ročného Floyda v Minneapolise vyvolala v celej krajine demonštrácie za policajnú brutalitu voči Afroameričanom.
25. mája Floyd - neozbrojený muž zažil hroznú smrť v rukách polície. V desivom videozázname Floydovej smrti je vidieť, že nemôže dýchať, keď mu na krku kľačal dôstojník Derek Chauvin. Ten na jeho prosby nereagoval. Úbohý muž tak zomrel pomalou a bolestivou smrťou pod nohou človeka, ktorý ho mal chrániť...

Viac sa dozviete vo fotogalérii pod článkom.