Harryho slávna ex sa vydáva: Prečo na svadbu pozvala iba Williama a Kate? (FOTO)

Harryho slávna ex sa vydáva: Prečo na svadbu pozvala iba Williama a Kate? (FOTO)
25 fotiek v galérií

Britská popstar Ellie Goulding (32) a obchodník s umením Caspar Joplin (27) sa rok po zásnubách zosobášia. Dátum síce neupresnili, ale už sa stihli pochváliť prominentnými hosťami.

VIDEO: Ellie Goulding spieva pre celebrity

Honosná svadba
Ellie Goulding a Caspar Joplin sa zosobášia buď v Yorkskej katedrále, alebo v menšej kaplnke v Yorkshire. Po obrade sa bude konať recepcia pre 300 VIP hostí na barokovom zámku Howard. Len kvetinová výzdoba vyjde na 20-tisíc libier a v rámci programu vystúpi aj tajomný hosť. Zámok bude údajne strážiť početná ochranka a na troch hostí je plánovaný jeden čašník.

Prominenti a celebrity
Pri zostavovaní zoznamu svadobčanov snúbenci siahli najvyššie, ako mohli – pozvali princa Williama a vojvodkyňu Kate, princezné Beatrice a Eugenie a ich matku Sarah Ferguson. Zatiaľ však nie je známe, či Ellie pozvala aj svojho expriateľa, princa Harryho, a jeho manželku Meghan. Aj keby ich pozvali, je nepravdepodobné, že by prišli.

 

Spievala na svadbe
Princ Harry a Ellie Goulding sa zoznámili na svadbe Williama a Kate v roku 2011, kde Ellie spievala, a údajne si vymenili zopár flirtujúcich esemesiek. Chodili spolu dva roky, v roku 2014 sa rozišli. V roku 2016 Ellie musela na nejaký čas prerušiť kariéru, pretože mala psychické problémy, ktoré sa prejavovali záchvatmi paniky a úzkosti. Verejne hovorila o tom, že jej ich pomohol prekonať špeciálny tréningový program a boxovanie v telocvični.

Prelietavý princ
Prvou láskou princa Harryho bola Chelsy Davy, s ktorou randil od roku 2004 s prestávkami 6 rokov. Moderátorka Caroline Flack s ním chodila v roku 2009, modelka na spodnú bielizeň Florence Brudenell-Bruce v roku 2011, popová princezná Mollie King ho na chvíľu zaujala v roku 2012, po nej nasledovali Cressida Bonas a Ellie Goulding. Nakoniec sa stalo to, čo sa ani jednej britskej kráske nepodarilo. Princa Harryho ulovila Američanka.

Klikajte na galériu a dozviete sa viac.


Autor: jb
Foto: profimedia.sk

 25 fotografií

Harryho slávna ex sa vydáva: Prečo na svadbu pozvala iba Williama a Kate? (FOTO)Harryho slávna ex sa vydáva: Prečo na svadbu pozvala iba Williama a Kate? (FOTO)Harryho slávna ex sa vydáva: Prečo na svadbu pozvala iba Williama a Kate? (FOTO)Harryho slávna ex sa vydáva: Prečo na svadbu pozvala iba Williama a Kate? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa