Herečkina ruka v Gottovom rozkroku a vrúcne bozky na verejnosti! Mala byť Bohdalka pani Gottovou?

Herečkina ruka v Gottovom rozkroku a vrúcne bozky na verejnosti! Mala byť Bohdalka pani Gottovou?
27 fotiek v galérií

Jiřina Bohdalová (88) a Karel Gott (†80) si boli mimoriadne blízki. Slávni umelci sa nebránili ani vášnivým bozkom na verejnosti a herečka dokonca rovno pred kamerami strčila spevákovi ruku do rozkroku. Pozrite si túto pikantnú scénu vo videu nižšie.

Karel Gott bol síce známy milovník žien, ale s Jiřinou Bohdalovou to bolo iné. Boli celoživotní priatelia. O tom, že Gott považoval Bohdalovú za veľmi blízku osobu svedčí aj fakt, že si prial, aby práve ona predniesla príhovor na jeho pohrebe. Povrávalo sa, že mamička zlatého Slávika vraj chcela úspešnú herečku za nevestu. Medzi umelcamivšak fungovala iba platonická kamarátska láska a údajne nikdy nič spolu nemali.

Pozrite si vo fotogalérii, ako sa Jiřina a Karel neštítili vášnivých bozkov priamo na pery pred objektívmi fotografov a pred očami Gottovej manželky Ivany.

Autor: Tat
Zdroj foto: YouTube

 27 fotografií

Herečkina ruka v Gottovom rozkroku a vrúcne bozky na verejnosti! Mala byť Bohdalka pani Gottovou?Herečkina ruka v Gottovom rozkroku a vrúcne bozky na verejnosti! Mala byť Bohdalka pani Gottovou?Herečkina ruka v Gottovom rozkroku a vrúcne bozky na verejnosti! Mala byť Bohdalka pani Gottovou?Herečkina ruka v Gottovom rozkroku a vrúcne bozky na verejnosti! Mala byť Bohdalka pani Gottovou?
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa