Hviezda Pomády je ťažko chorá: Radšej nechce vedieť, koľko času jej ostáva...

Hviezda Pomády je ťažko chorá: Radšej nechce vedieť, koľko času jej ostáva...
10 fotiek v galérií
Preslávila sa ako Sandy z muzikálu Pomáda, no v ostatných rokoch sa s jej menom spája skôr niečo iné. Herečka Olivia Newton-John bojuje s rakovinou a žiaľ, choroba sa jej tretíkrát vrátila a je v štvrtom štádiu.

Dnes už 70-ročná herečka bola diagnostikovaná rakovinou prsníka ešte v roku 1992. Potrebná liečba zabrala, no viac ako dve desaťročia nato sa musela liečiť znova. V tichosti zvládla aj boj číslo dva, no momentálne už nemlčí. Krutá choroba sa vrátila po tretí raz a už je v štádiu, kedy ju doslova oberá o život.

Olivia Newton-John nahlas prehovorila o svojom boji, o mestastázach, ktoré jej prenikli do kostí a tiež o tom, že nechce vedieť, koľko času jej zostáva. Priznala sa, že už raz bola na pokraji smrti, je však stále tu a je vďačná za každý nový deň. Viac ako na odchod z tohto sveta a ľutovanie sa sústredí na zbieranie finančných prostriedkov na výskum rakoviny. Predáva viaceré pamätné veci zo svojich filmov a peniaze chce posunúť práve na tento účel.

Nezlomná herečka nestráca pozitívny prístup, hoci jej najbližší si verejne poplakali a boja sa najhoršieho. Blondínka však neráta dni, ktoré ostávajú, ale tie, ktoré má navyše. Svoje slávne meno využila na to, aby povzbudila aj ostatných pacientov a aby pomohla, ako vie. Držíme palce! V galérii pod článkom sa dočítate ešte viac!

Autor: ling
Foto: Getty Images

 10 fotografií

Hviezda Pomády je ťažko chorá: Radšej nechce vedieť, koľko času jej ostáva...Hviezda Pomády je ťažko chorá: Radšej nechce vedieť, koľko času jej ostáva...Hviezda Pomády je ťažko chorá: Radšej nechce vedieť, koľko času jej ostáva...Hviezda Pomády je ťažko chorá: Radšej nechce vedieť, koľko času jej ostáva...
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa