J.Lo to riadne roztočila! Snúbencovu neveru pomstila verejným striptízom! Však jej vidno... (FOTO 18+)

J.Lo to riadne roztočila! Snúbencovu neveru pomstila verejným striptízom! Však jej vidno... (FOTO 18+)
40 fotiek v galérií

Jedna z najkrajších päťdesiatničiek, herečka a speváčka Jennifer Lopez vie, ako zaujať a poriadne to roztočila.

Je otázne, či sa jej vystrájanie páči aj jej snúbencovi, ktorý je vraj poriadne žiarlivý. Jennifer totiž práve natáča film Hustlers, do ktorého sa vložila možno viac, ako by bolo vhodné. Jej tanečné choreografie sú prinajmenšom „šteklivé“ a herečka v nich ukazuje doslovne všetko.

Tak sa môže ľahko stať, že kvôli odvážnym scénam jej skrachuje ďalší vzťah – tentokrát s jedným z najlepších bejzbalových hráčov všetkých čias Alexom Rodriguezom. Ten ju ešte na jar požiadal o ruku na bahamskej pláži a vytasil zásnubný prsteň v hodnote 4,5 milióna amerických dolárov.

Rodriguez však nie je tiež žiaden anjel. Je totiž verejným tajomstvom, že v čase, keď len dva mesiace po zásnubách, chcel mať sex s inou! Vyrukovala s tým vtedy modelka Zoe Gregory, ktorá tvrdila, že jej bez ostychu posielal fotografie svojho pripraveného mužstva, chcel od nej nahé fotky a pritvrdil aj žiadosťou o sex v trojici. Alex ju totiž počas ich 2-ročného randenia stihol zopárkrát podviesť. Údajne totiž spával aj s kamarátovou exmanželkou.  

Chcete sa dozvedieť o turbulentnom vzťahu viac a ste zvedaví, čo predviedla Jennifer pred kamerou? Ťuknite na našu galériu pod článkom.

Autor: mam
Foto: Profimedia, archív

 40 fotografií

J.Lo to riadne roztočila! Snúbencovu neveru pomstila verejným striptízom! Však jej vidno... (FOTO 18+)J.Lo to riadne roztočila! Snúbencovu neveru pomstila verejným striptízom! Však jej vidno... (FOTO 18+)J.Lo to riadne roztočila! Snúbencovu neveru pomstila verejným striptízom! Však jej vidno... (FOTO 18+)J.Lo to riadne roztočila! Snúbencovu neveru pomstila verejným striptízom! Však jej vidno... (FOTO 18+)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa