Rytmusova Jasmina šokovala u Krausa: Ich syn vraj vyzerá ako zvieratko! (VIDEO)

Rytmusova Jasmina šokovala u Krausa: Ich syn vraj vyzerá ako zvieratko! (VIDEO)
50 fotiek v galérií

Stovky fanúšikov prekvapila krásna manželka rapera Rytmusa JasminaAlagič Vrbovská, ktorá v renomovanej českej talkšou Show Jana Krause bezokolkov prezradila, že tvár ich 3-mesačného syna po narodení neukazovali na internete ajpreto, že nevyzeral práve najlepšie.

VIDEO: Jasmina u Krausa

"...mám fantastickú pôrodníčku, a keď ho tak dala kumne, tak ja že preboha... Potom ešte povedala, že ´maminka, pusu´, ja že fúúúúú.Úplne ešte mi nebolo to celé také blízke a naozaj vyzeral veľmi zvláštne,“povedala otvorene s tým, že si na synčeka musela zvyknúť.

FOTO Zdenka Predná ukázala svoju sympatickú maminu: To je ale podoba!

Dokonca ho prirovnala k zvieraťu, vraj bol po narodeníchlpatý a mal zvláštnu tváričku. “No, na jeho tvár som si zvykala, lebofakt mi, znie to čudne, viem, ale on mi tak nejak evokoval, bude to znieťhrozne, ale on bol skôr ako také zvieratko,” prekvapila publikum. “Čiže ste si mysleli, že to je zvieratko, ktoré zašteká apobeží do kolísky?” snažil sa nadviazať Kraus. “Skôr mi pripomínal opičku,” vybuchla do smiechu moderátorkaa modelka.

Ako vyzerá Rytmusov syn? Kliknite do galérie! 

Jasmina sa vzápätí ku kontroverznému vystúpeniu v talkšouvyjadrila na Instagrame: „Chcem sa veľmi poďakovať za pozvanie do Show Jana Krausa,musím povedať, že som sa cítila veľmi dobre a som šťastná, že mi písalomnožstvo mamičiek, ktoré sa vedeli s rozhovorom stotožniť, pretože mali veľmipodobné pocity so svojimi novonarodeniatkami. Áno.. moja úprimnosť možnoniekomu nesedela, ale to je v poriadku.

Som šťastná, že si môžem zachovaťsvoje ja v každom smere a nikdy to nebudem meniť len preto, že niečo nezniediplomaticky korektne, som jednoducho mama akých je milión a ja chcem stále žiťvo svete, kde keď Vám niekto položí otázku, tak poviete od srdca to, čo si myslítea nebudete sa hrať na niekoho, kým nie ste. Pre všetky mamičky mám jedinýodkaz, keď vám hocikto bude hovoriť hocičo, nezabudnite: materstvo je TVOJAcesta s TVOJIMI deťmi. Krásny večer,“ zakončila text s úsmevom.

A zdá sa, že na to väčšina jej nasledovateľov nasociálnej sieti zareagovala veľmi pozitívne a vyjadrili jej podporu: „Ja som tiež dosť súdna mama a vždy som hovorila pri prvomsynovi, že fú, náš malý škaredko (fakt bol) a XY ľudí nechápalo, lebo však mojedieťa má byť pre mňa najkrajšie na svete. Našťastie z toho vyrástol a máme fešnéhochaloška.“ A ďalšie: „Jste prostě skvělá. Na vás se tak dobře dívá...vy sesmejete, já se směju.“

Písali aj ostatní: „Byla to sranda, podle me se tahle navsteva povedla.“ A môžeš ty byt takáto sympatická?“ Komentáre poslali aj takéto: Pozerala som. Bolo to 50:50...Nenatrel Ta.. Nemohol...“ alebo „...kdyz ja videla syna, uplne jsem si rikala to same...proboha no a co.. od třech měsícu byl nádherny a je doted...“ „Dnes som na to natrafila náhodou na YouTube a celé som sito pozrela, musím povedať, že som sa nie raz schuti zasmiala.“

A čo si myslíte vy?

Autor: Dana
Foto: Instagram

 50 fotografií

Rytmusova Jasmina šokovala u Krausa: Ich syn vraj vyzerá ako zvieratko! (VIDEO)Rytmusova Jasmina šokovala u Krausa: Ich syn vraj vyzerá ako zvieratko! (VIDEO)Rytmusova Jasmina šokovala u Krausa: Ich syn vraj vyzerá ako zvieratko! (VIDEO)Rytmusova Jasmina šokovala u Krausa: Ich syn vraj vyzerá ako zvieratko! (VIDEO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa