Je TOTO naozaj dôkaz? Kate Middleton je vraj opäť tehotná! (FOTO)

Je TOTO naozaj dôkaz? Kate Middleton je vraj opäť tehotná! (FOTO)
25 fotiek v galérií

O štvrtom tehotenstve britskej vojvodkyne Kate sa hovorí už nejaký ten týždeň. Sama ešte nič nepotvrdila a už je tu ďalší náznak, že by mohla čakať dieťa. Čím verejnosti zamotala hlavu?

Kate Middleton sa pred pár dňami vybrala na oficiálnu návštevu detskej nemocnice. V tvídovom kostýme s krátkou sukňou vyzerala výborne, no nikomu neušiel jeden detail. Na prste jej chýbal zásnubný prsteň, ktorý so sebou nosí takmer všade. Ide o dôkaz opuchnutých prstov, ktoré spôsobilo tehotenstvo? Verejnosť by si to veľmi priala...

Chýbajúci prsteň na ruke manželky princa Williama spôsobil taký rozruch, že sa oficiálne vyjadril aj palác. Špekulácie o tehotenstve rázne ukončil vyhlásením, že Kate iba dbala na zvýšenú hygienu, nakoľko išlo o návštevu nemocnice. Kvôli možným baktériám si honosný šperk zložila a to bol vraj jediný dôvod. Najbližšie mesiace ukážu, či to tak naozaj bolo.

Túži Kate Middleton po ďalšom dieťati? Viac sa dočítate v galérii...

Autor: ling
Foto: Profimedia, Getty Images

 25 fotografií

Je TOTO naozaj dôkaz? Kate Middleton je vraj opäť tehotná! (FOTO)Je TOTO naozaj dôkaz? Kate Middleton je vraj opäť tehotná! (FOTO)Je TOTO naozaj dôkaz? Kate Middleton je vraj opäť tehotná! (FOTO)Je TOTO naozaj dôkaz? Kate Middleton je vraj opäť tehotná! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa