Je ženatý? Normálna žena by od takéhoto vzťahu nič nečakala

Je ženatý? Normálna žena by od takéhoto vzťahu nič nečakala

Obrúčka na jeho prste znamená, že pod jeho nohavice sa možno dostanete ľahšie ako do jeho srdca. Obrúčka u muža by mala byť strašiakom každej slobodnej ženy. Nikdy si totiž nemôžete byť pri takýchto chlapoch ničím istá.

Normálna žena by od takéhoto vzťahu nič nečakala. Povedala by si, že nie je nič pre ňu. Muž za to nestojí, navyše, keď flirtuje ženatý s ňou, možno by ju podvádzal zase s nejakou inou.

Vzťah so ženatým mužom má veľa výhod, pokiaľ vy žiaden vzťah nechcete. Ak si chcete len užívať nestarať sa o muža, o jeho špinavé veci, pracovné starosti. Iba ho mať pri sebe počas krásnych spoločných chvíľ. Nemusíte mu variť, prať, upratovať po ňom bielizeň, skrátka, je to muž na zábavu.

Ujasnite si, čo od tohto vzťahu vlastne chcete. Či vám vyhovuje, že nie je celkom váš, že si len dokazujete svoju atraktivitu. Akou láskou ho ľúbite? Potrebujete ho iba kvôli peniazom alebo ako kamaráta? Ak nechcete byť tá, ktorá zničí život aj nevinným detičkám.

Ženatý je aj nudný?
Predstavte si, že aj ženatí muži môžu pripadať niekomu antisexi. Prečo je to tak a čo sú to za ženy, ktorým sa práve táto korisť vidí neatraktívna? Niektorí muži, čo sa nechcú zaradiť do skupiny neverných ženáčov skutočne nevyhľadávajú mimomanželské aktivity a nevyžarujú sexepíl.

Ak muž rozpráva cudzej žene neustále o svojich deťoch, o šikovnej žene, ktorú miluje a o rodinnej pohode, nikto nemá záujem sa zapojiť do tejto idylky a rozvrátiť niekomu manželstvo. Zrejme by sa mu to ani nepodarilo.

Prečo sú poniektorí ženatí muži tak strašne nudní? Pretože stratili zmysel pre zvádzanie. Sú to muži pod papučou, ktorí sa boja myslieť na neveru. Správajú sa štandardne, bez emócií, nesnažia sa vytŕčať z davu, pôsobiť príťažlivo. Takýto muž je pre okolie, ktoré by malo zaujímať veľmi nudná osoba. Pri vašom výbere ženáča, ktorý by stál za to musíte vedieť, akú "rybu" chcete vlastne loviť.

Autor: maj
Foto: Shutterstock

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Manželstvo"

Poradňa