Jennifer Lopez slávi päťdesiatku! TOTO sú jej najhorúcejšie zábery (FOTO)

Jennifer Lopez slávi päťdesiatku! TOTO sú jej najhorúcejšie zábery (FOTO)
50 fotiek v galérií

Sexi diva Jennifer Lopez oslávi 24. júla polstoročie. Vyzerá to však tak, že jej sa starnutie vôbec netýka. Stále vyzerá mimoriadne dobre a mlado.

Latino kráska si svoje krivky udržuje pravidelným cvičením a podľa zdrojov blízkych speváčke to vraj s pobytom vo fitness centrách občas aj preháňa. No výsledok stojí za to.


Momentálne je v jednom kole aj kvôli jej turné, kde predvádza čoraz odvážnejšie kreácie. Mnohí fanúšikovia označujú jej vystúpenia za sexi show. Najradšej sa totiž na svojich priaznivcov pozerá hlavou dole medzi nohami.

V septembri by do kín mal prísť aj jej nový film Hustlers, v ktorom hrá striptérku pri tyči, ktorá tancuje pre bohatých klientov z Wall Street. Úspešne jej sekundujú americká reperka Cardi B a herečka Constance Wu. Film je inšpirovaný skutočným príbehom.

VIDEO: HUSTLERS - Ste zvedaví na sexy striptérku Jennifer Lopez?

Jennifer však posledný rok nepúta pozornosť len sexi tancami. V marci sa zasnúbila s bývalým hráčom baseballu Alexom Rodriguezom. Odvtedy na verejnosť už prenikli aj informácie o tom, že svalnatý športovec ju podvádza, no vyzerá to tak, že klebety pár ustal. Tak už len čakáme, kedy JLo vstúpi do chomúta po štvrtýkrát.

Kliknite do fotogalérie a pozrite si jej najhorúcejšie zábery.

Text: red
Foto: Profimedia

 50 fotografií

Jennifer Lopez slávi päťdesiatku! TOTO sú jej najhorúcejšie zábery (FOTO)Jennifer Lopez slávi päťdesiatku! TOTO sú jej najhorúcejšie zábery (FOTO)Jennifer Lopez slávi päťdesiatku! TOTO sú jej najhorúcejšie zábery (FOTO)Jennifer Lopez slávi päťdesiatku! TOTO sú jej najhorúcejšie zábery (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa