Jiří Krampol dostal manželku do blázinca! Ako to bolo s jeho 17-ročnou milenkou? (FOTO)

Jiří Krampol dostal manželku do blázinca! Ako to bolo s jeho 17-ročnou milenkou? (FOTO)
23 fotiek v galérií

Na prvý pohľad sa zdá, že herec Jiří Krampol (81) je poriadne „kvítko“. Na svojom konte má len sedemnásť ročnú milenku a manželku, ktorá strávila zopár mesiacov v blázinci.

Keď zbalil len sedemnásťročnú Moniku Kvasničkovú, rodičia jej to chceli dať spočiatku poradne vyžrať, ale neskôr si to rozmysleli a nepresviedčali ju. Jej milenec bol vtedy o desať rokov starší ako otec, tak vedeli, že ju láska k zrelému mužovi prejde a ona rýchlo vytriezvie.

Krampol mal vtedy 51 rokov, Monika má dnes 49. Krampolova žena Hana zasa skončila v blázinci. Mohol za to jej podarený manžel? Na psychiatrickú kliniku sa nedostala kvôli psychickým problémom. Nedostala sa ani kvôli závislosti na alkohole a liekoch. Lebo tú má už za sebou. Potrebovala znížiť množstvo vyfajčených cigariet z 80 na 8!

Denne totiž bola schopná vyfajčiť aj štyri krabičky, a to poriadne obťažovalo nielen herca, ale najmä to škodilo jej zdraviu. Cigarety jej teda zatrhli a dostávala ich doslovne na prídel. Takto je šanca, že ustúpia aj je zdravotné problémy, ktoré odštartoval práve prebytok nikotínu.

Ak chcete vedieť viac, kliknite na našu galériu pod článkom.

Autor: mam
Foto: Profimedia

 23 fotografií

Jiří Krampol dostal manželku do blázinca! Ako to bolo s jeho 17-ročnou milenkou? (FOTO)Jiří Krampol dostal manželku do blázinca! Ako to bolo s jeho 17-ročnou milenkou? (FOTO)Jiří Krampol dostal manželku do blázinca! Ako to bolo s jeho 17-ročnou milenkou? (FOTO)Jiří Krampol dostal manželku do blázinca! Ako to bolo s jeho 17-ročnou milenkou? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa