Kate a William trpko zaplačú: Takto sa im zmení život, keď budú kraľovať!

Kate a William trpko zaplačú: Takto sa im zmení život, keď budú kraľovať!
30 fotiek v galérií

Napriek tomu, že princ William s manželkou Kate ešte do kraľovania nejaký ten čas majú, poctivo sa pripravujú. Vyzerajú so svojím osudom zmierení, no aj tak to bude po nástupe na trón šok!

VIDEO: Mladší brat Kate Middleton sa bude ženiť: James Middleton sa oficiálne zasnúbil!

Získať ten najcennejší titul svojej krajiny môže vyzerať rozprávkovo, no skutočnosť je iná. Život okamžite oklieštia povinnosti a pravidlá, ktoré celkom menia každodenné fungovanie. Kým dnes je populárny pár zameraný v prvom rade na rodinu, neskôr to bude musieť byť inak.

POHREB Karla Gotta († 80): Ak to rodina a Ivana povolia, fanúšikovia UVIDIA VŠETKO!

Deti a spoločne strávený čas pôjdu na úkor povinností bokom a primárna bude práca. Spoločných dní aj večerov bude menej, rodičia William a Kate nebudú mať toľko času venovať sa životom svojich potomkov. Prvoradá bude služba verejnosti a sama kráľovná Alžbeta II. by vedela hovoriť o tom, ako ju panovanie oddialilo od manžela aj rodiny.

Zmenou bude aj to, že oficiálne kráľovské vystúpenia budú viac seriózne. Ako vojvoda a vojvodkyňa môžu zatiaľ veci brať ľahšie, preto ich často vídame so širokým úsmevom, no ako kráľovi a kráľovnej im na pleciach pristanú i vážnejšie dilemy. Plnohodnotná služba krajine bude tým, čo zmení ich prejav a prirodzene sa to aj očakáva. 

No a ak sa zdá, že William a Kate sú už teraz neustále na očiach, po zavŕšení korunovania to bude ešte intenzívnejšie. Oproti Harrymu a Meghan vedú už dnes oveľa verejnejší život a do budúcna to nebude inak. Každý ich krok, skúsenosť či zmena by mal byť zdieľaná s verejnosťou, takže prídu aj o ďalšiu časť súkromia. 

Neznie to ideálne, no taký je osud monarchov, ktorých čaká trón. William o tom vie odmalička a Kate s tým svadbou súhlasila. O niekoľko rokov uvidíme, ako sa s obrovskou životnou zmenou vyrovnajú. Viac si o ich živote prečítajte v galérii pod článkom!

Autor: ling
Foto: Getty Images

 30 fotografií

Kate a William trpko zaplačú: Takto sa im zmení život, keď budú kraľovať!Kate a William trpko zaplačú: Takto sa im zmení život, keď budú kraľovať!Kate a William trpko zaplačú: Takto sa im zmení život, keď budú kraľovať!Kate a William trpko zaplačú: Takto sa im zmení život, keď budú kraľovať!
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa