Kate Middleton a jej kabelka: Toto už veru nebude náhoda... (FOTO)

Kate Middleton a jej kabelka: Toto už veru nebude náhoda... (FOTO)
20 fotiek v galérií
Kde sa Kate Middleton objaví, tam nechýbajú davy fanúšikov i fotografov. Každý jej pohyb je zachytený, do detailov rozoberaný, a tak si svet všimol aj jednu zaujímavosť. Prečo nosí vojvodkyňa kabelky v ľavej ruke, keď je praváčka?

Mnoho záberov populárnej Britky potvrdzuje, že módny doplnok si väčšinou nesie v ruke, ktorá nie je jej “primárnou”. Nie je to však náhoda, ale zámerný krok. Ide o dodržiavanie pravidla protokolu, ktoré hovorí, že člen kráľovskej rodiny musí byť na verejnosti pripravený mávať alebo podávať ruku. Dodržiava to kráľovná, dodržiavala to Diana a na pamäti to má aj Kate Middleton.

Prvé FOTO Priamo z pôrodnice! Slávna tenistka a sexi spevák sa pochválili bábätkom!

Ako jedna z hlavných reprezentantov britskej monarchie je všade na roztrhanie, a tak sa prispôsobila svojim povinnostiam. Do ľavej ruky prekladá to, čo môže zavadzať a pravú ruku má voľnú na kráľovské vítanie sa. Tým, samozrejme, myslíme podávanie si rúk s inými ľuďmi a mávanie davu. Vďaka voľnej pravej ruke je manželka princa Williama vždy pripravená zanechať dobrý dojem.

Pozrite si v galérii, že trik s kabelkou je u Kate naozaj neprehliadnuteľný. Nie je v tom však žiadna záludnosť, len praktickosť budúcej panovníčky. Viac v galérii.

Autor: ling
Foto: Getty Images

 20 fotografií

Kate Middleton a jej kabelka: Toto už veru nebude náhoda... (FOTO)Kate Middleton a jej kabelka: Toto už veru nebude náhoda... (FOTO)Kate Middleton a jej kabelka: Toto už veru nebude náhoda... (FOTO)Kate Middleton a jej kabelka: Toto už veru nebude náhoda... (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa