Kate Middleton a jej "márnivosť": Bez čoho neodíde z domu? Pozrite! (FOTO)

Kate Middleton a jej "márnivosť": Bez čoho neodíde z domu? Pozrite! (FOTO)
20 fotiek v galérií
Kate Middleton nie je žiadnou módnou maniačkou a celé roky si udržiava svoj konzervatívno-moderný štýl. K nemu jej však nemôže chýbať jedna vec, bez ktorej snáď neodíde z domu. Všimli ste si, ako rada nosí svoj zásnubný prsteň?

Šperk, ktorý vojvodkyňa dostala v roku 2010 od svojho vtedajšieho snúbenca princa Williama, je jednou z jej najobľúbenejších vecí. Nosí ho takmer stále a nedá sa prehliadnuť, že sa ním rada pochváli. Kto by sa však čudoval - dedičstvo po princeznej Diane má dnes vďaka svojej sentimentálnej hodnote cenu viac ako pol milióna eur!

Drsné rozhodnutie kráľovnej: Meghan a Harrymu odobrala titul! Vrátiť musia aj 2,4 milióna

Zafírový prsteň so 14-timi diamantmi si Diana po zásnubách s princom Charlesom vyberala sama. Vkus mala excelentný a vyzerá to tak, že sa trafila aj do vkusu Kate Middleton. Tá zásnubný klenot zdedila, nakoľko Diana už nie je medzi nami a nosí ho s tou najväčšou hrdosťou. Pozrite sa na výber krásnych zábrov, na ktorých sa prsteňom chváli a povedzte - nie je naozaj výnimočnou ozdobou? 

Sympatickú Kate a rovnako sympatický prsteň vysokej hodnoty nájdete v galérii pod článkom.

Autor: ling
Foto: Getty Images

 20 fotografií

Kate Middleton a jej "márnivosť": Bez čoho neodíde z domu? Pozrite! (FOTO)Kate Middleton a jej "márnivosť": Bez čoho neodíde z domu? Pozrite! (FOTO)Kate Middleton a jej "márnivosť": Bez čoho neodíde z domu? Pozrite! (FOTO)Kate Middleton a jej "márnivosť": Bez čoho neodíde z domu? Pozrite! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa