Kate Middleton má 37 rokov: Viete, aký je dôvod, že NIKDY neoslavuje?

Kate Middleton má 37 rokov: Viete, aký je dôvod, že NIKDY neoslavuje?
30 fotiek v galérií

Členovia kráľovskej rodiny sú v Británii tými najväčšími celebritami, a tak niet divu, že ak má niekto z nich narodeniny, sociálne siete sa idú pretrhnúť s množstvom blahoželaní.

Deviateho januára mala 37. narodeniny sama Kate Middleton, no kým jej fanúšikovia vrúcne gratulovali, ona sa utiahla do úzadia. Prečo?

Tak ako za posledné roky, aj tentoraz sa manželka princa Williama na svoje narodeniny skryla doma a nechala ležať ľadom akúkoľvek oslavu. Jej polovička dokonca v ten deň ani nebola doma a plnila si kráľovské povinnosti v nemocnici, syn George bol v škole a Charlotte v škôlke. Mama Kate tak v deň svojich narodenín celkom bežne obriaďovala najmladšieho Louisa a nerobila okolo seba žiadne veľké haló.

FOTO Kedy jej stihlo tak narásť? Uf... Tehotná Meghan vyzerá, akoby mala každú chvíľu porodiť!

Ako sa vyjadril zdroj blízky rodine, obľúbená členka tejto rodiny nie je práve narodeninový typ a nerada na seba upriamuje "sebeckú" pozornosť. Tortu chystá len kvôli deťom, ktoré si rady zamlsajú a inak svoj deň oslávila iba typicky britsky - že si v kruhu rodiny dala čaj. Dôkazom, že narodeniny Kate Middleton nie sú žiadnou veľkolepou udalosťou, je aj fórik samotného Williama, ktorý v nemocnici nahlas prehlásil, že si na manželkin sviatok spomenul až v ten deň ráno...

Ostáva len dúfať, že o tri roky to bude väčšia sláva a fanúšikovia sa dočkajú nejakých osláv aspoň počas okrúhlej 40-tky, ktorá sa ku Kate nezadržateľne blíži. Čas naozaj letí rýchlo, preto si v galérii pod článkom pozrite, ako Kate zmenil. Jej "predtým a potom" nájdete v galérii!

Autor: ling
Foto: Profimedia

 30 fotografií

Kate Middleton má 37 rokov: Viete, aký je dôvod, že NIKDY neoslavuje? Kate Middleton má 37 rokov: Viete, aký je dôvod, že NIKDY neoslavuje? Kate Middleton má 37 rokov: Viete, aký je dôvod, že NIKDY neoslavuje? Kate Middleton má 37 rokov: Viete, aký je dôvod, že NIKDY neoslavuje?
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa