Kate, toto už viac nerob! Šaty, ktoré mala vojvodkyňa radšej nechať v skrini (FOTO)

Kate, toto už viac nerob! Šaty, ktoré mala vojvodkyňa radšej nechať v skrini (FOTO)
15 fotiek v galérií

Kate Middleton je v kráľovskej rodine tou "poslušnou". Na rozdiel od Meghan Markle je typicky britská - nerebelská, milujúca tradície a tiež upätú kráľovskú módu. A aj preto nie vždy vyzerá tak dobre, ako by sa čakalo...

VIDEO: Malý George je veľký výmyselník

 

Manželka princa Williama s módou nie je taká kamarátka ako jej americká švagriná. Kate sa drží prísnych pravidiel, bojí sa experimentovať a ak sa do toho niekedy pustí, nie vždy je to ono. Elegancia jej svedčí, no aj pri nej to už zopár ráz pokazila. Veď sa na to pozrite!

Ďalšie problémy Kmotríkovej v živom vysielaní Novín: Zahlásila reportáž a potom to prišlo!

Priveľa vzorov, kratučké rukávy a z milovanej jemnej vojvodkyne je žena so širokými ramenami a viditeľnými bicepsami. A pritom za všetko môže nevhodný strih šiat. Kate to už nevyšlo aj kvôli svetru, nafúknutým rukávom či leopardiemu vzoru. Jej najmenej vydarených lookov je ešte viac.

Otvorte si galériu pod článkom a uvidíte momenty, kedy to Kate Middleton pri výbere šiat nevyšlo. Nuž, ani ona nie je dokonalá!

Autor: ling
Foto: Getty Images

 15 fotografií

Kate, toto už viac nerob! Šaty, ktoré mala vojvodkyňa radšej nechať v skrini (FOTO)Kate, toto už viac nerob! Šaty, ktoré mala vojvodkyňa radšej nechať v skrini (FOTO)Kate, toto už viac nerob! Šaty, ktoré mala vojvodkyňa radšej nechať v skrini (FOTO)Kate, toto už viac nerob! Šaty, ktoré mala vojvodkyňa radšej nechať v skrini (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa