Kate, William, prečo tá zmena?! Kráľovský pár sa zachoval inak, ako by ste očakávali...

Kate, William, prečo tá zmena?! Kráľovský pár sa zachoval inak, ako by ste očakávali...
20 fotiek v galérií

Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridgea sa vydali na svoju zahraničnú tour po Pakistane. V cudzine strávia niekoľko dní a napriek tomu, že predtým so sebou vždy brali svoje malé deti, tentoraz spravili presný opak.

VIDEO: Kate a William prišli na návštevu Pakistanu

William a Kate prekvapili, keď Georga, Charlotte aj Louisa nechali doma. Cestujú sami a o deti sa im stará pestúnka spolu s rodičmi Kate Middleton, ktorí s nimi majú vybudovaný veľmi blízky vzťah. Dve staršie deti, George a Charlotte, majú svoje školské povinnosti, ale prečo zostal bez rodičov aj ročný Louis?

Na tour po Nemecku či Kanade (2017), takisto aj v Poľsku (2016) deti boli, nakoľko ešte nemali žiadne povinnosti. Vyzerá to ale tak, že Louisova veľká chvíľa, kedy bude môcť reprezentovať spolu s rodičmi, sa odkladá. Pritom George aj Charlotte v jeho veku už cestovali. Tentoraz však všetci súrodenci zostali pokope doma a rodičia si išli plniť kráľovské povinnosti osamote.

William a Kate majú pred sebou pár dní bez detí a sleduje ich celý svet. V galérii pod článkom sa pozrite, ako sa v Pakistane v úvode predviedli.

Autor: ling
Foto: Getty Images

 20 fotografií

Kate, William, prečo tá zmena?! Kráľovský pár sa zachoval inak, ako by ste očakávali...Kate, William, prečo tá zmena?! Kráľovský pár sa zachoval inak, ako by ste očakávali...Kate, William, prečo tá zmena?! Kráľovský pár sa zachoval inak, ako by ste očakávali...Kate, William, prečo tá zmena?! Kráľovský pár sa zachoval inak, ako by ste očakávali...
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa