Každý nádych sa počíta

Každý nádych sa počíta
2 fotiek v galérií

Zdravie rodiny je na prvom mieste azda každého z nás. Aj ten najväčší karierista či pohodový flegmatik vie, že zdravie je prioritou pre šťastný život.

Celý život nám vštepovali, že zdravie sa nedá kúpiť. A áno, zdravie si nekúpime v hypermarkete či na benzínovej pumpe, no vieme si ho dobrou investíciou pestovať na najvyššej a najlepšej úrovni. Snažíme sa zdravo stravovať, aspoň rekreačne športovať, prijímať vitamíny do tela, meditovať či si inak čistiť myseľ, no vzduch si len tak sami nevyčistíme. Práve vzduch je rovnako ako všetko vzácne voľným okom neviditeľný a pre život neodmysliteľne dôležitý. Pevné zdravie a čistý vzduch idú ruka v ruke.

 

Účinné smart riešenie

Pod pojmom čistý vzduch si väčšina z nás predstaví víkendový turistický pobyt na horách alebo letnú dovolenku s morským vánkom v tvári. Našťastie, za čistým vzduchom si netreba vybrať dovolenku z práce a baliť kufre. Jednoduchý spôsob, ako priviesť pocit dovolenkového ovzdušia k sebe domov, je kúpa domácej čističky. Kombinovaná čistička a zvlhčovač 2 v 1 sa nepochybne stane vaším obľúbeným spoločníkom a členom rodiny. Jednotlivé nastavenia bez námahy ovládnete pomocou aplikácie Air Matters, ktorá je so zariadením šikovne prepojená. Tá za vás sleduje či už opotrebovanie filtrov alebo aktuálne množstvo najčastejších alergénov v ovzduší, ktoré nám sťažujú voľný nádych.     

Chráni zdravie celoročne

Domáce čističky a zvlhčovače Philips prinášajú širokú škálu zdravotných benefitov pre všetky vekové skupiny, alergikov, no i zdravým ľuďom. Citlivejší z nás vďaka čističke pocítia úľavu najmä v lete počas peľovej sezóny. Funkcia zvlhčovania je zase vhodná pre deti a seniorov, ktorým suchý vzduch v chladnejších obdobiach často spôsobuje kašeľ. Je známe, že v zimných mesiacoch je znečistenie ovzdušia najvyššie. Táto čistička a zvlhčovač pre vás preto pracuje po celý rok. S výkonom zvlhčovania až 600 ml/h sa okamžite stane ideálnou náhradou vášho starého odparovača. Praktické zabudované kolieska vám navyše umožnia kedykoľvek ju premiestniť tam, kde je najviac potrebná.

Ďalšie výhody čističky vzduchu

„Čistička vzduchu by mala nielen efektívne odstraňovať zdraviu škodlivé častice, ale mala by to robiť rýchlo, potichu a nemala by sama produkovať škodliviny, napr. ozón,“ uvádza RNDr. Jan Hovorka, PhD., vedúci laboratória pre štúdium kvality ovzdušia na Prírodovedeckej fakulte Karlovej univerzity v Prahe. Philips kombinovaná čistička a zvlhčovač 2 v 1 spĺňa nielen tieto základné odporúčania, ale prekračuje i vyššie štandardy.


Necelých 7 minút jej stačí na vyčistenie vzduchu v miestnosti s veľkosťou 20 m2. Vďaka pokrokovej technológii čistenia redukuje 99,97 % ultrajemných častíc vrátane vírusov, baktérií, peľu, prachu a chlpov domácich zvierat. Vášmu pohodliu sa prispôsobí aj v noci. Pre váš pokojný spánok, po aktivovaní nočného režimu, pracuje so stlmenými svetlami a s nižšou rýchlosťou ventilátora.

Trulli

Viac na www.philips.sk/zdravsivzduch

Platená reklama.

 2 fotografií

Každý nádych sa počítaKaždý nádych sa počíta
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Nakupujeme"

Poradňa