Kde chutí novoročný bozk najsladšie?

Kde chutí novoročný bozk najsladšie?

Objímať sa a bozkávať je najkrajšia činnosť, akou môžete osláviť príchod nového roka. S vašim obľúbeným koktailom v ruke a s otvorenými očami, pretože na svete je pár dokonalých miest, kde môže chutiť bozk mimoriadne sladko.

Tajomstvá sladkých bozkov
Ešte predtým je však nutné vedieť pár dôležitých tajomstiev o bozkávaní. Na našich perách je stokrát viac nervových zakončení ako na prstoch, ktoré stimulujú chuť. Aj to je dôvod, prečo pred sexom aj počas neho, keď sa bozkávame, dokážeme precítiť všetky partnerove chute.

Štyridsať percent mužov hovorí, že keď sa vie žena dobre bozkávať, má to u nich viac ako vyhraté. A naozaj dlhý, zapálený bozk dostane muža do nálady a je okamžite pripravený k sexu. Sladký bozk až 30% všetkých mužov chytí hneď v rozkroku.

Boky spolu
Zvýšte intimitu vášho bozkávania. To znamená, aby ste sa nebozkávali hocikde a hocijako. Dôležitý je aj postoj pri sladkej pusinke. Ak sa pritom objímate a nedotýkate sa s partnerom bokmi, vaša túžba ani jeho po spojení zrejme nie je taká silná. Pritlačením panvy o seba veľmi rýchlo chuť na sex stúpa.

Najlepší spôsob, kde začať muža bozkávať je na ucho. Muži milujú, ak im sajete ušný lalôčik, aspoň na chvíľu. Potom sledujte obrysy jeho ucha špičkou jazyka. Keď už ste zaškolená a viete, akým bozkom mužovi ulahodíte, na svete je niekoľko miest, kde sa roztopí aj ľadové srdce partnera. Podľa našich čitateliek sa oplatí raz za život vycestovať na Silvestra aj takto ďaleko...

Zima ale sladko je napríklad na Aljaške. Ste aktívny ekológ? Milujete národné parky? Aljaška je snom nielen bádateľov a dobrodruhov, ale aj adrealínových nadšencov spomedzi obyčajných ľudí.

Nachádzate sa v Kalifornii? Závidíme vám, tie super kopcovité ulice San Francisca, malebné cestičky a námestia. Na Floridu sa zase chodí leňošiť, najromantickejšie výhľady na vodu sú práve tam.

Môžete sa maznať na desiatkach sexi pláží. Na Havaj nemusíte ísť iba v lete, keď si naň našetríte. Odpočinúť si a sledovať príliv počas jazdy na kajaku je sladké a Nový rok privítate ako v rozprávke.

Aj keď zrejme nestíhate navštíviť ani jedno z ponúkaných romantických prostredí, nechajte sa inšpirovať do budúcnosti, alebo sa nechajte viesť intuíciou. Možno, že najromantickejšie miesto na svete, kde by ste chceli prežiť Silvestra, môže byť aj vaša zimná záhrada.

Chcete byť pri vašom novoročnom bozku medzi ľuďmi, priamo v centre super rušného námestia, obklopení všetkými jasnými svetlami, hlukom, zhonom a energiou, ísť do vášho mesta na silvestrovskú oslavu s priateľmi je rovnako príjemné. PF 2019!

Autor: bb
Foto: Profimedia

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Manželstvo"

Poradňa