Kde všade si chlapi všímajú, čo žena robí?

Kde všade si chlapi všímajú, čo žena robí?

Obdivné pohľady mužov my ženy milujeme. Komplimenty nám robia radosť. Veď aj pre ne sa pekne obliekame, chudneme, správame sa žensky. Muži nás však sledujú aj bez toho, aby nám o tom dávali vedieť. Upierajú na nás oči aj na tých najnezvyčajnejších miestach. Kde všade si chlapi všímajú, čo žena robí a ako pri tom vyzerá, aby nás mohli na pive komentovať?

Pri vstupe do studenej vody
Nemohli sme vynechať tento kúpaliskový či plážový fenomén, akým je reakcia tela ženy, keď vojde do pol pása do studenej vody. Áno, muži milujú, keď sa nám zježí koža, aj prsné bradavky. Sme vtedy úžasne sexi, ženské, neodolateľné a na pohľad vyvolávame nielen erotické fantázie, ale aj zábavu či poľutovanie. Muži si nás vedia odšpehovať v plavkách všade.  
Čítajte: Mužskými očami - Kde najradšej sexujeme?

Pri tankovaní na pumpe
Skvelé miesto, kde sa chlapi na nás zvyknú zabávať. Pravdou je, že tankujúcich žien v pomere k počtu mužov vidíme pomenej. Obyčajne to za nich vybaví partner, veď auto a všetko okolo toho je predsa chlapská záležitosť. Keď sa však na pumpe objaví žena, vzbudí záujem a chlapské okolie ju zvykne sledovať, či vie vôbec vybrať správne palivo a nezmýli si benzín a diesel a zle nenačapuje. Na internete je veľa videí vtipne tankujúcich žien, ktoré natočili práve muži.

Pri maľovaní sa za volantom
Aj keď si z tejto neresti a políciou zakázanej činnosti všetci robia žarty, verte, že chlap sa rád pozrie na upravujúcu sa ženu za volantom, keď stojí vedľa nej na semafóre. Robí tak aj pre naše čudné grimasy, ktorými si hyzdíme tvár, keď si napríklad líčime pery. Priznajme si to, chlapi nám za volantom jednoducho neveria. Vždy, keď padne zelená očakávajú, že nám zhasne motor, alebo sa nám zapnú nečakane stierače, otvorí sa kufor, lebo v tom zmätku, že už môžeme ísť postláčame všetky gombíky na palubovke. Nie, milí páni, vystrašené sme za volantom iba vtedy, keď nás zastavuje na ceste polícia. Ale to aj vy!  

V kancelárii za počítačom
Posledné miesto, kde by ste chceli byť sledovaná je zrejme za vašim pracovným stolom v kancelárii. Verte alebo nie, aj keď si čítate tento článok, nejaký chlap sa na vás isto tajne pozerá. Nielen, aby obdivoval vašu krásu a sexepíl, sleduje aj kumuláciou ľudí okolo vášho stola, čo ste to za balíček dostali z recepcie, alebo sa mu jednoducho páči, ako sa vtipne sústredíte, keď niečo ťukáte do počítača.

Miest, kde sme mužmi sledované je ešte veľa. Myslite na to vždy, keď zavriete za sebou dvere vášho príbytku. Chlapi majú oči na stopkách. Veď aj bezpečnostné kamery na civilné sledovanie ľudí bol predsa ich výmysel!

Autor: Hana

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Rodinný život"

Poradňa