Kedy chlap navrhne odklad manželstva?

Kedy chlap navrhne odklad manželstva?

Možno je to zvláštna otázka, ktorá má od pravdy ďaleko. O mužoch nie je známe, že by mali radosť, keď pred ich očami listuje priateľka v magazíne so svadobnými šatami. Muži sú obyčajne dosť vydesení, ak niekto spomenie slovo svadba, obrad, či byť svoji do konca života!

Odklad manželstva
Aj vy si však hľadáte muža, s ktorým by ste chceli zostarnúť a raz sa za neho aj vydať? Ak máte predstavu o veľkej rodine a manželskom stave, neodkladajte rozhovor o svadbe a netajte tieto dôležité fakty a vaše sny mužovi, s ktorým ste sa rozhodli žiť.

Samozrejme, nemali by ste ho vystrašiť hneď na prvej schôdzke. Prečo idú muži do chomúta dobrovoľne? Muž obyčajne bojuje predtým, než sa rozhodne, že to teda skúsi v manželstve. Sú však aj muži, ktorí so ženením problémy nemajú. Ba naopak, chcú ísť do toho za každých okolností.

Muž, ktorý chce oficiálne uzavretý zväzok túži po stabilnom sexe, ktorý mu zaručí (podľa manželskej povinnosti) jeho vlastná manželka. On už nepotrebuje vydávať energiu niekde inde. Miluje svoju manželku, a hlboko chápe ich vzťah. Muž, ktorý sa rozhodne pre manželstvo tak urobí kvôli žene, ktorá bude spokojnejšia.

Čo to v preklade znamená?

Že bude krajšia, úspešnejšia aj v práci, nebude mať totiž starosti so vzťahom, pretože manželovi verí. Muži sa chcú ženiť, o tom nikto nepochybuje. Dnešní chlapi už skutočne nemajú problém rozmýšľať, kedy uzavrieť manželstvo a rátať, koľko slobodných rokov im ešte ostáva, ale s úsmevom.

Faktom je, že svoju svadbu sa snažia oddialiť, čo najviac. Muži, ktorí sa chcú ženiť tak robia aj kvôli svojmu náboženstvu. Vzťah druh a družka ich vierovyznaniu nevyhovuje po celý život. Občas sa stáva, že žena tlačí na muža, pretože nechce už užívať antikoncepciu. V podstate sa rozhodnú spoločne, že nechajú potomkov na náhodu a nebudú sa už brániť počatiu. Ale musia byť svoji!

Svadbu bez nervov plánuje muž aj vtedy, ak má dosť odvahy a je presvedčení, že sa nebude rozvádzať. Muži totiž rozvody neznášajú, nechcú bojovať o majetok, o svoje deti. Rozvod je veľký stres a oni ho ťažko znášajú. Muži sa ženia aj vtedy, ak sú zištní a chcú ženu z dobrej rodiny. Nechcú mať už dlžoby a vedia, že sa o nich manželka postará. Takíto muži chcú od manželstva iba pohodlie.

Autor: Denisa

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Svadba"

Poradňa