Keira Knightley otvorene: S týmto hercom som mala najlepší sex! (VIDEO)

Keira Knightley otvorene: S týmto hercom som mala najlepší sex! (VIDEO)
18 fotiek v galérií

Sexuálnym scénam sa herci vo filme častokrát nevyhnú. Herečka, manželka a matka Keira Knightley (33) priznala, s kým si to pred kamerou najviac užila.

Hoci žije v harmonickom manželstve s hudobníkom Jamesom Rigtonom (35), s ktorým vychováva trojročnú dcéru Eddie, pre magazín Vulture predsa len prezradila šteklivé informácie.

VIDEO: Keira Knightley a jej sexy scéna„Najlepšiu sexuálnu scénu som mala medzi policami kníh vo filme Pokánie,“ vyznala sa pre magazín. „Bola to nielen najlepšia sexuálna scéna, ale aj najlepšie nakrútená.“ Poukázala totiž na to, že režiséri nie vždy vymyslia dobrú sexuálnu scénu a často je úplne mimo reality.

Režisér Joe Wright jej však túto chúlostivú scénu uľahčil. „Choreografia scény nebola mimo. Bolo to absolútne prirodzené. Obaja s Jamesom sme sa pri tom cítili pohodlne,“ zaspomínala herečka. Snímka Pokánie bola nakrútená v roku 2007 a filmovým milencom Keiry Knightley bol britský herec James McAvoy (39).

Meghan si koleduje o riadny PRÚSER: Kto je záhadný SEXI muž, ktorý ju sprevádzal v New Yorku?

 

 

Podobný prístup ako Joe Wright má aj režisér James Kent. Možno aj preto herečka kývla na hlavnú rolu v jeho novom filme Zranené srdcia (The Aftermath). Tam si zahrala manželku britského plukovníka počas obdobia po druhej svetovej vojne.

Spolu s manželom (Jason Clarke) prichádzajú do rozbombardovaného Hamburgu a začnú žiť v jednom príbytku spolu s pôvodným nemeckým vlastníkom domu (Alexander Skarsgård). Medzi spočiatku nezlučiteľnou dvojicou preskočí vášeň a dôjde aj na sex.

Ktovie, čo s odstupom času povie Keira o tejto scéne. A či prekoná tú s Jamesom McAvoyom. Nájdete ju aj vo fotogalérii pod článkom.

Text: nat
Foto: Profimedia, YouTube, CinemArt

 18 fotografií

Keira Knightley otvorene: S týmto hercom som mala najlepší sex! (VIDEO)Keira Knightley otvorene: S týmto hercom som mala najlepší sex! (VIDEO)Keira Knightley otvorene: S týmto hercom som mala najlepší sex! (VIDEO)Keira Knightley otvorene: S týmto hercom som mala najlepší sex! (VIDEO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa