Kim Kardashian sa môže schovať! TÁTO africká modelka má maxi pozadie bez plastiky! (FOTO)

Kim Kardashian sa môže schovať! TÁTO africká modelka má maxi pozadie bez plastiky! (FOTO)
26 fotiek v galérií

Známa americká maxi modelka Kim Kardashian (37) je v ohrození. Na jej miesto sa tlačí africká kráska, ktorá sa ju snaží pretromfnúť a verejnosti ukazuje naozaj maxi pozadie.

Je to Eudoxie Yao, ktorá tvrdí, že disponuje oveľa vábivejším zadkom ako jej len 159 cm vysoká konkurentka, ktorá je zároveň jej najväčším idolom. Eudoxie však tvrdí, že na jej tele neprebehol žiadny plastický zákrok aj napriek tomu, že ich pozadia sú si skutočne podobné!

Úctyhodná veľkosť
Eudoxia váži takmer 100 kilogramov, schudnúť však nechce a diéty odmieta. Tvrdí, že jej postava jej maximálne vyhovuje, najmä preto, že svojím tvarom pripomína Kim Kardashian. Americká modelka má podobne ako Eudoxie ploché brucho a vypuklý zadok, ktorým sa preslávila.

Plus size modelka sa chváli veľkým zadkom kadiaľ chodí a netají sa tým, že sa chce podobať svojmu americkému idolu. Kim postavila svoju kariéru najmä na svojom pozadí, tak africká kráska robí to isté. Dokonca sa so svojimi sto kilogramami živí ako modelka a verte či nie, je veľmi vyhľadávaná. Tvrdí o sebe, že má oveľa krajší zadok ako Kim a je aj oveľa väčší, čo sa páči aj jej fanúšikom.

Modelka s plus size rozmermi pochádza z Pobrežia slonoviny. Zbožňuje svoje telo a podobný názor na jej výzor má aj jej priateľ a takmer 150-tisíc fanúšikov, ktorí ju podporujú na každom kroku.  

Plastiky odmieta
Napriek tomu, že sa Eudoxie hrdí svojim nadmerne veľkým pozadím, ktoré by mohlo byť poľahky dielom zvráteného chirurga, tvrdí, že je 100-percentne prírodný a za jeho tvar aj veľkosť môže ďakovať len prírode. „Som jedinečná, nie ako tí, čo si nechávajú plniť zadok silikónom,“ vyhlasuje. Na verejnosť sa teda vďaka jej neprehliadnuteľnému pozadiu a stále rastúcej fanúšikovskej základni dostáva aj jej biznis. Vďaka modelingu propaguje svoju vlastnú módu pre objemnejšie ženy a vystupuje v miestnej reality šou.

Podobnosť čisto náhodná?
Paradoxne aj jej americký idol Kim Kardashian je tvárou americkej reality šou a Eudoxie verí, že časom bude rovnako slávna. Svoju postavu deň čo deň zdokonaľuje v posilňovni. Nie aby schudla, ale aby zvýraznila pomer bokov a drieku. Chce, aby mala dokonale veľký a guľatý zadok. Tak nedrží diéty a zje všetko, čo nezje ju.

„Chudé modelky sa mi nepáčia,“ tvrdí. „Sú nezdravé a večne hladné. To ja si doprajem všetko, na čo mám chuť a prospieva mi to.“ Svoj životný štýl obhajuje tvrdením, že nie je zástancom nezdravého stravovania, ale skôr podporuje bežné ženy. Veď nie každý má v génoch privilégium byť vychudnutý na kosť a kožu.

Chcete vidieť, ako vyzerajú ich mega pozadia? Kliknite si na našu GALÉRIU pod článkom.

Autor: mam
Foto: profimedia

 26 fotografií

Kim Kardashian sa môže schovať! TÁTO africká modelka má maxi pozadie bez plastiky! (FOTO)Kim Kardashian sa môže schovať! TÁTO africká modelka má maxi pozadie bez plastiky! (FOTO)Kim Kardashian sa môže schovať! TÁTO africká modelka má maxi pozadie bez plastiky! (FOTO)Kim Kardashian sa môže schovať! TÁTO africká modelka má maxi pozadie bez plastiky! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa