Kráľovna šliapla vedľa: Viete, prečo mala Meghan radšej ako Kate?

Kráľovna šliapla vedľa: Viete, prečo mala Meghan radšej ako Kate?
22 fotiek v galérií

Vyzerá to tak, že aj samotná kráľovná sa môže seknúť. Dôkazom je Meghan Markle, ktorú do rodiny prijala s otvorenou náručou a teraz sa ukazuje, ako jej to oplatila. A to ju Alžbeta II. mala dokonca radšej ako Kate Middleton!

Zdroje blízke palácu už dávnejšie prezradili, že kráľovnine sympatie k vtedy ešte priateľke princa Harryho boli viac ako len zdvorilostné. Prísnej panovníčke sa Meghan zapáčila okamžite, ako sa o nej dozvedela niečo viac. Imponovala jej herečkina pracovitosť, oddanosť plneniu povinností, jej slušnosť a snaha o vyhýbanie sa škandálom či akýmkoľvek rečiam. Bola to však práve pracovná morálka, ktorú si Meghan udržiavala od mladého veku, čo ju v očiach kráľovnej zvýhodňovalo.

Nie že by Alžbeta II. nemala Kate rada, dnes majú výnimočne silný vzťah, no ich začiatky neboli také slávne ako v prípade Meghan Markle. Kate totiž pochádzala z bohatej rodiny, nehrnula sa hneď do vlastnej kariéry, bola plachá a nebola si vo veciach reprezentovania istá. Postupne sa však veci menili a dnešná manželka princa Williama dokázala, že je hodná nielen paláca, ale jedného dňa aj trónu. Kráľovnine pochyby vyvrátila, pričom v prípade druhej nevesty sa stal presný opak. Najskôr ohúrila, teraz sklamala...

V galérii si o vzťahu kráľovnej k Meghan i Kate prečítate ešte viac!

Autor: ling
Foto: Getty Images

 22 fotografií

Kráľovna šliapla vedľa: Viete, prečo mala Meghan radšej ako Kate?Kráľovna šliapla vedľa: Viete, prečo mala Meghan radšej ako Kate?Kráľovna šliapla vedľa: Viete, prečo mala Meghan radšej ako Kate?Kráľovna šliapla vedľa: Viete, prečo mala Meghan radšej ako Kate?
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa