Krásna Sophia Loren oslavuje 85. narodeniny: Verili by ste, že bude vyzerať takto? (FOTO)

Krásna Sophia Loren oslavuje 85. narodeniny: Verili by ste, že bude vyzerať takto? (FOTO)
39 fotiek v galérií

Talianka Sophia Loren si podmanila celý svet. Krásna herečka práve dnes oslavuje už 85. narodeniny a stále si zachováva svoj jedinečný šarm.

Sophia Loren patrí medzi stálice na hereckom hviezdnom nebi už od 50. rokov minulého storočia. V roku 1958 sa krásna Talianka dostala do Hollywoodu, odkiaľ mala už len krôčik k svetovej sláve, ktorú si udržuje dodnes. Napriek tomu, že v sedemdesiatych rokoch ubrala z pracovného tempa, aby sa mohla venovať rodine a odvtedy sa venovala natáčaniu iba sporadicky celý svet ju stále miluje.

Odkedy sa dostala na výslnie až dodnes je označovaná za sexsymbol. Pozrite si v našej galérii, ako sa krásna herečka menila počas svojej kariéry a ako vyzerá dnes.

Autor: Tat
Foto: Getty Images

 39 fotografií

Krásna Sophia Loren oslavuje 85. narodeniny: Verili by ste, že bude vyzerať takto? (FOTO)Krásna Sophia Loren oslavuje 85. narodeniny: Verili by ste, že bude vyzerať takto? (FOTO)Krásna Sophia Loren oslavuje 85. narodeniny: Verili by ste, že bude vyzerať takto? (FOTO)Krásna Sophia Loren oslavuje 85. narodeniny: Verili by ste, že bude vyzerať takto? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa