Krutá daň za slávu: 25 celebrít, ktoré sa psychicky zložili

Krutá daň za slávu: 25 celebrít, ktoré sa psychicky zložili
25 fotiek v galérií
Peniaze vyzerajú lákavo, sláva takisto. Množstvo celebrít však potvrdí, že to nie je až také jednoduché... Niektoré z nich to nakoniec nezvládli a bojovali alebo bojujú s psychickými problémami.

Medzi známymi ľuďmi, ktorí priznali psychické ochorenia, sú aj také, na ktoré by ste to možno nepovedali. Na červenom koberci sú to totiž samé úsmevy a šťastné tváre, no v bežnom živote sa objavujú depresie, bipolárna porucha či problémy s príjmom potravy.

Kto by povedal, že trpí aj krásna Halle Berry alebo úspešná Emma Thompson? Výnimkou nie sú ani známi muži a napríklad taký Jim Carrey napriek humorným filmovým úlohám nie je v živote najšťastnejší. Mnohé ďalšie celebrity nájdete v galérii pod článkom.

Pozrite sa, kto nápor slávy nezvládol a odrazilo sa to na jeho psychike. Zoznam je dlhší, ako by ste zrejme čakali... Viac v galérii!

Autor: ling
Foto: Getty Images

 25 fotografií

Krutá daň za slávu: 25 celebrít, ktoré sa psychicky zložiliKrutá daň za slávu: 25 celebrít, ktoré sa psychicky zložiliKrutá daň za slávu: 25 celebrít, ktoré sa psychicky zložiliKrutá daň za slávu: 25 celebrít, ktoré sa psychicky zložili
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa